Ava Laboratorium

Ár:   2550 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2020. november 12.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

PhytoCellTec™ Argan – növényi őssejtek, melyek a bőr legmélyebb rétegeibe is képesek behatolni és az ott lévő őssejteket aktivizálni, gyors és hosszú távú bőrregenerálást és látványos bőrfiatalítást eredményezve. Kisimítják a bőr ráncait és megakadályozzák újak kialakulását. Rugalmasítják, feszesítik és kisimítják a bőrt, stimulálják a bőrmegújulást.  Az aktivátor tengeri DNA-t is tartalmaz, mely erős antioxidáns – megakadályozza azoknak a szabadgyökönek a képződését, melyek felelősek a ráncok kialakulásáért. A felületi vízhiányos, laza szerkezetű, rugalmasságát vesztett bőrt kezelhetjük vele, de kiváló bőrfiatalító kúrának is.

erasm98

2020. december 22.

Már használom egy ideje, jó sűrű állaga van a többi ava-s termékhez képest, de jól és könynen beszívódik. Nem vettem észre, hogy csodát tett volna, de szeretem, mert hidratáltságérzetem van utána jó sokáig. Semmi extra, 4*, szerintem vannak ennél jobb, erősebb antioxidánsok, de kellemes alkalmanként elővenni és használni:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 22.

Hidratálók: Glycerin, Isomalt

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.