Ava

Ár:   1930 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Herbaház   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zazzie, Módosítva: 2020. augusztus 10.

Ár:   1930 Ft
Lelőhely:   Herbaház
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az acerola magas aszkorbinsav tartalma miatt kiváló bőrmegújító és bőrtápláló hatóanyag; igazi antioxidáns bomba a bőrnek, így a bőrfiatalító terápiák elengedhetetlen része. Magas C-vitamin tartalma meggátolja a szabadgyökök képződését, stimulálja a kollagén-termelést, ezáltal késlelteti a bőr öregedését. Emellett javítja a keringést, hidratálja, regenerálja és rugalmasítja a bőrt, javítja a kollagén rostok tónusát, erősíti a kapillárisok falát. Rendszeres használatával a bőr megtelik élettel, egészséges színű és kellemes tapintású lesz.

Ajánlott: érett bőr (látható ráncokkal), pigmentfoltos bőr, valamint a felszíni vagy mélyrétegi vízhiányos bőrtípusok ápolására.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

virnajnifr

2020. december 30.

Este használom, mert vékony réteget képez az arcon, ami napközben számomra zavaró. Reggelre tökéletesen teszi a dolgát, az arcom kisimul. Ár-érték arányban is tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

Mia0602

2020. december 28.

A Beauty Glam C-vitamin szérumot váltotta, gondoltam egy próbát megér. Elhasználtam, de nem győzött meg. Semmi változást nem láttam a használata során.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 28.

erasm98

2020. december 13.

Többet vártam tőle, semmi változást nem tapasztaltam, igaz nem is ártott. Elhasználom, de még meglátom, hogy újraveszem-e, vagy pedig kipróbálok más C-vitaminos terméket is.. hhogy legalább legyen viszonyítási alapom (ez az első c vitaminos termék, amit használok), mert árban nagyon jó amúgy, és az összetevők sem tűnnek rossznak. Viszont én ragadok egy picit tőle, miután megszáradt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 13.

Alexa789

2020. augusztus 10.

A reggeli rutinom része, a fényvédő alá. Összességében szeretem, ár- érték arányban nincs jobb nála. Vizesebb állaga van, könnyedén beszivodik. Szerintem támogatja a fényvédő munkáját a pigmentfoltok ellen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Pocokkiralylany

2020. július 8.

Imadom! Próba szerencse alapon futottam bele és a legjobb döntés volt! Este felkenve reggelre csodákat tud művelni, meg úgy is hogy a éjszakai szoptatás miatt erőteljes alváshiány van :) a bőröm simább, élettel telibe lett tőle, már reggel is használom krém alá és dekoltázsra is. Mindenképpen újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

hollieme

2019. október 24.

az itteni vélemények alapján vásároltam meg a Bijóban, és egyáltalán nem csalódtam. a hatása azonnal (vagyis reggelre) látható és érezhető, a szem környékén lévő kisebb ráncokat eltünteti, egy kialvatlan éjszaka után is képes csodát tenni. nem irritálja a bőrömet, nem okozott pattanásokat, könnyen felszívódik, a kiszerelését is jó használni, talán csak annyi negatívumot tudnék mondani, hogy eléggé büdi, sörszaga van, de ezt meg lehet hamar szokni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

szilvia.bano

2019. szeptember 17.

A retinolos szérumot már próbáltam és úgy látom, ha teljes arcra használom ezeket, akkor jobban észrevehető az eredmény, mintha csak a szemem alá vinném fel. Ennek ellenére annyira jelentős változást nem tapasztaltam. Ár-érték arányban viszont nagyon jók ezek az Ava szérumok. Bár ennyi erővel csipkebogyó olajat is használhatnék, abban rengeteg c vitamin van, plusz retinolsav és ezerféle jó hatással bír, de az argán olajtól is, amit több éve használok látványosan szebb a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Ginatural

2019. július 2.

Szinté a szép kis minimál Inci miatt vettem meg akár csak a kollagénes párját, azért hogy a fényvédőm legyen egy kicsit kiegészítve.
Nem tudok rosszat írni róla, csodára nem kell számítani, mert nyilván ilyen termékeknél nem várhatjuk el azt a hatást mint más stabilabb c vitamin szérumoknál. De a lényeg, hogy nem ragad és jól megfér a fényvédőmmel. Az ára nagyon jó és sokáig elég lesz az biztos. Pozitívuma mindenképp, hogy kisimítja az arcom
és hidratál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

és hidratál is.

Milly

2019. május 12.

Csak 3 napja használom, nem terveztem ilyen hamar írni róla, de muszáj. :D
Ez az első C vitaminos szérumom, én reggelente használom, könnyen eloszlatható és gyorsan beszívódik. Először is, az arcom olyan pihe-puha lesz tőle, mint semmi mástól amit arcra használok, pedig van egy pár termék a rutinomban. Az arcomon lévő piros foltok, bőrhibák fele eltűnt, így a bőröm sokkal egységesebb lett (bár amúgy sem volt sok, de számomra zavaró volt). Szóval, ez 3 nap eredménye eddig, kíváncsi leszek rá a továbbiakban, addig is megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

Csak 3 napja használom, nem terveztem ilyen hamar írni róla, de muszáj. :D

Terkabarka

2019. április 3.

Ez az első C vitaminos szérumom.
Egy ideje már szemeztem a C vitamin szérumokkal, de elsőre nem akartam túl sokat kiadni érte, így elmentem a Herbaházba, ezt találtam a legszimpatikusabbnak mind összetételben (minél rövidebb a lista, annál jobb), mind árban.
Két nap (reggeli és esti) használat után már látszott a hatása, és napról napra jobban látszik. Száraz (vízhiányos) bőröm ellenére elég tág pórusaim vannak, ezek mérete láthatóan csökkent, a bőröm puhább, hidratáltabb, kisimultabb lett, a szem alatti apró szarkalábak és duzzanat is kisebbek lettek.
Mivel másban nem változtattam mostanában, ezért ennek a szérumnak kell tulajdonítanom a pozitív változásokat. A használata kellemes, vizes állagú, de annál azért sűrűbb, a bőröm gyorsan felszívja. Egy percig még kicsit ragacsos érzés, utána teljesen felszívódik.
Nagyon elégedett vagyok vele, nem gondoltam volna, hogy ilyen rövid idő alatt ilyen látványos hatása van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Ez az első C vitaminos szérumom.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.