Best of Beauty 2019

Avène

Ár:   3000-4800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eyeye, Módosítva: 2015. november 27.

Ár:   3000-4800 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bőr irritációk esetén vagy kis sebészeti beavatkozások után. Ideális krém az érzékeny bőrű felnőttek, gyermekek, csecsemők számára. Nyugtatja a bőrt és csökkenti az irritációkat, antibakteriális, elősegíti a sebek gyorsabb gyógyulását.

Makk Zsuzsó

2019. január 2.

Enyhe ekcémás tünetekre megfelelő ápolószer, sajnos súlyosabb esetben már kevés. Viszont kisebb bőrirritációkra nagyon jó szolgálatot tesz, megéri tartani belőle otthon, babaápoláshoz is szuper, bár nem a legolcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 2.

Niphredil

2018. október 10.

Áprilisban vettük meg ezt a krémet amolyan mindenes sebgyógyító balzsamnak az egész család számára. Abszolút jó döntés volt, tényleg hatásos, arcra is nyugodtan lehet tenni, mert például egy teljes arctisztítás után vékonyan feltéve reggelre eltünteti annak az összes nyomát. Allergiát sem okozott nálunk, ami más sebre való balzsamokkal már előfordult ( pl Bepanthen Plus). Az éppen felgyógyult, de megvakart ekcéma sebeit szépen kezeli, begyógyítja. A tavasszal vett tubusom már lassan fogyóban van, a következő viszont már ott várakozik mellette a szekrényben. A réginek hagyományos fémtubus volt a csomagolása, az új már műanyagban van, nem lehet majd úgy feltekerni. Az összetétel maradt a régi. Míg gyártják nem tervezek mást venni sebkezelésre. Ha előtte a sebet a termálvizével kitisztítják, még erőteljesebb hatást fejt ki pl horzsolt seb esetén, vagy arcon. Ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

Edinapkl

2018. augusztus 9.

Egy alap nyugtató, hidratáló és hámosító krém, ami tökéletesen végzi a dolgát. Bár kissé zsíros, viszonylag hamar beszívódik, másnap reggelre pedig pihe-puha bőrt eredményez akár arcon, akár az egész testen. Az már csak ráadás, hogy múlt hónapban fetrőzés miatt kisebesedett arcomat ő tette rendbe :) Ár-érték arányban szerintem rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

vitezjulia

2018. március 19.

Tavaly télen vettem meg a hidegtől kiszáradt arcbőrömre. Először azt hittem, hogy sosem fogom használni, mert túl zsíros, állt is a polcon néhány hétig használatlan. De aztán valamiért elkezdtem próbálgatni és már minden nap ezt használom, nagyon jól beszívja a bőröm és nem lesz zsíros a hatás, inkább hidratált. Azóta nem nagyon használok highlightert sem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

sweetmedusa

2017. június 8.

Tavaly rendeltem az interneten pattanások utáni hegekre, mert nagyon sok jót olvastam róla. Nos, lehet türelmetlen vagyok de én nem igazán vettem észre a hatását.. még mindig van belőle, szóval most újra megpróbálom, mert sajnos a hegekkel azóta is küzdök...Igyekszem minden nap használni, nem szeretném azért lehúzni az értékelést, mert nem használtam rendesen. Egyébként az állagát és utána a bőröm érzését nagyon szeretem, ilyen furcsán selymes érzetet ad.:) Én olcsónak semmiképp nem mondanám (kb. 3500 Ft volt) de nyilván ez pénztárca függő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

csill87

2016. április 26.

Hát ez egy kis csodakrém! :) Praktikus az is, hogy antibakteriális, valóban nagyon jó sebgyógyító. Télen kirepedt a szám széle, ami nagyon nem akart gyógyulni, két napig szenvedtem vele. Aztán megelégeltem és éjszakára felkentem ezt a krémet és másnap már nem fájt! Tudom ez kb úgy hangzik, mint egy teleshop reklám, de tényleg! Nagyon felgyorsítja a természetes gyógyulást! A La roch féle Cicaplastot is szoktam használni, de ezt, mivel antibakteriális inkább a sebekre kenem, azt pedig inkább a hegekre. (Nem akarok belemenni az undi részletekbe, de szerintem érthető) Akinek kisgyereke van, vagy csak natúr szerencsétlen, annak ezek nagyon jók! Én mindenféle sebre, hegre, pattanásra rá szoktam kenni, csoda kis krém, és olcsó is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

primrose

2015. május 10.

Abszolút csúcsszuper krém. Remélem, megtalálom valamelyik gyógyszertárban a környékemen, mert mindenképpen szeretném újravenni, ha elfogy. Csodálatos hegekre, az irritált bőrre, a kiszáradt ajkakra, a száraz bőrre, a kézre, stb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 10.

cecameca

Korcsoport: >54
2015. április 11.

Az előttem szólóval teljes mértékben egyetértek. Primerként használom. Puha, sima a bőröm tőle. A náthás szeles időszakban megmentette az orrom és a szám is! Újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. április 11.

Krémacska

2015. január 21.

A legjobb krém, amit valaha próbáltam! Halványítja a hegeket, hidratál és smink alá is tökéletes. :) 5 *

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 21.

bara89

2015. január 9.

Júniusban vettem egyet, és még mindig megvan a harmada. Egyszerűen mindenre jó, főleg az ajkak kiszáradásának gyógyításában verhetetlen. Újra fogom vásárolni. Nem olcsó, de abszolút megéri, mert betartja amit ígér, plusz mint említettem nagyon sokáig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.

Emulziót stabilizáló és viszkozitást növelő szerként használatos összetevő.

A CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning) anyag.

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.