Avène

Ár:   6590 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 98SzAnDi19, Módosítva: 2020. február 27.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• meggátolja a mitesszerek kialakulását
  • meggátolja a nem kívánt ragyogását
  • csökkenti az akne tüneteit
  • gyorsan felszívódik

98SzAnDi19

2020. február 23.

Félbeszakított gyógszeres kezelés után javasolta a bőrgyógyászom ezt a készítményt a lemosójával együtt szintentartásképp, mert sok más páciensénél is bevált már. Ahogy utánanéztem az összetevőknek, kételkedni kezdtem abban, hogy mire is adtam ki pénzt, de a használatot követően meggyőzött. Mielőtt elkezdtem használni/ha lusta vagyok bekenni este párszor, akkor elkezdenek megjelenni a makacs kis pattanások, de ha becsületesen használom, akkor nem jönnek ki újabbak. Engem így pár hét után meggyőzött, majd még updatelek.
La roche posay-es fényvédővel kukacosodik, de ezt inkább a fényvédő számlájára írom, ő nem szeret senki mással se közösködni az arcon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 23.

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.

máriatövis termésének kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminénak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.