Avène

Ár:   5400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sztyke, Módosítva: 2011. szeptember 6.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Illatanyagot és színezőanyagot nem tartalmaz.

Kiszerelés: 40 ml

danikin

2017. május 6.

jófogáson vettem, a teljes árát biztos nem fizetném ki érte. sminkelés előtt használom, és nagyon szép lesz tőle a bőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 6.

Makkancs

2013. december 12.

Első alkalommal használtam ma, mert... próbálgattam én is a szalicilsavas hámlasztást. Első nap puha sima bőröm lett, ezért két nap múlva megint használtam az avonos tusfürdőt, és az arcomat egyszerűen szétirritálta. Piros, érdes, száraz bőröm lett. (Valószínű, hogy ritkábban kell hámlasztanom) És semmilyen korábbi krémemtől nem lett jobb, csak csípett az összes. Aztán elrohantam a gyógyszertárba valami parfümmentes tiszta cuccért, és ezt adták. Ahogy bekentem az arcom, szinte azonnal éreztem, hogy oldódik a feszülés, enyhült a pirosság is. Gazdag krém, nagyszerűen hidratál, de mégsem lett tőle fényes vagy zsíros az arcom. Így őszre télre azt hiszem nagyon fogom imádni.

Már négy hónapja használom, és egy csillagot sajna le kell vonnom azért, mert gyártja a mitesszereket sajnos. Gondolom a szilikon és a paraffin a hibás, amik az első helyeken szerepelnek. Miután ez az extrém száraz bőrtünet elmúlt, kicsit nehéz is lett az én vegyes bőrömnek. De aztán jött az isteni sugallat, és elkezdtem hígítani a Dr. Scheller jojoba olajos szérummal. Egy borsónyit nyomok a kézfejemre, és rá két csepp szérumot. Összekeverem, és megy is az arcomra. Így egy könnyű, csodás anyagokkal felturbózott krémet kapok, és már a mitesszerek sem szaporodnak annyira. Arcra nem venném újra, de amire tökéletes, az a szemem. Ez az első krém, ami nem okoz a szememen allergiás tüneteket. Csak sajnos nincs is benne semmi ráncmegelőző csodaszer... ha van olyan egyáltalán. Azt hiszem nekem alapkrém marad majd, amit mindig ezzel azzal feldúsítok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

sammy

2012. január 18.

Bármennyire is messze esik ennek a krémnek az összetétele a natúr kozmetikumoktól, be kell látnom, hogy érzékeny, allergiára hajlamos bőrre, ez sokkal jobb választás. Sokadik próbálkozásomat követően, ti. hogy végre leljek egy barátságos összetételű tápláló, öregedésgátló, valóban hypoallergén krémet, totálisan begyulladt a bőröm, a nyakamon csalánkiütésekkel. EZ a krém segített a pirosságot, viszkedést csökkenteni 1-2 felkenéssel. Nagyon egyszerű az összetevő listája, ezért SOS krémnek remek, de hosszútávon igen kevésnek éreztem. Fájlalom, hogy a gazdagabb, száraz bőrre való verziója nem kapható nálunk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 18.

Sztyke

2011. augusztus 29.

Nagyon jól hidratáló krém.Könnyű a felvitele ,azonnal beszívódik,látványosan hidratál.Nem kell belőle túl sokat használni.Csak ajánlani tudom,az érzékeny kipirosodott bőrt azonnal nyugtatja,illatmentes,színezékmentes,és nem miteszerképző.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 29.

Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol, Glycerin

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.

Squalane eo 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.