Avène

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makkancs, Módosítva: 2016. szeptember 22.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló és bőrnyugtató termék, könnyű textúrával, ami megfelelő a normál és kombinált bőrűek számára. Megőrzi a bőr egyensúlyát. Ajánlott érzékeny bőrűeknek, akik biztonságos ápolásra vágynak, és hiperszenzitív bőrűeknek, akiknek akut szüksége van egy bőrnyugtató hatású termékre (allergia, akut irritáció, kisebb dermatológiai kezelések után). Csak a legszükségesebb összetevőket tartalmazza.

eediee

2022. szeptember 29.

szeretem ezt a krémet :) csak a szükséges összetevőket tartalmazza, nem okoz pattanásokat. nappalra szoktam felvinni. viszont ha vki hámlaszt vagy más kezelésnek veti alá magát, ami szárítja a bőrt, annak nem lesz elég ez a krém. sajnos csak netről lehet rendelni, Magyarországon nem lehet kapni sem drogériákban, sem gyógyszertárakban

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 29.

Orion

2022. július 21.

Nagyon kellemes állagú krém. Gyorsan beszívódik, jól hidratál, szeretem használni.

A tubussal kapcsolatban egy hasznos tipp, hogy nem fejjel lefelé kell kinyomni belőle a krémet hanem pont fordítva, a tubus száját felfelé tartva, így kvázi egy “tányérra” lehet kinyomni a tubus tartalmát. Azt nem mondom, hogy nem kell óvatosnak lenni, de így már két kézzel is kényelmesen megoldható a művelet, ami elkerülhetővé teszi a baleseteket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 21.

Lilko95

2022. április 6.

Most használom az első tubussal. Sajnos legelőször én is úgy jártam, mint az előttem hozzászólok. Szerintem egy heti adag távozott a kezemre :'(, de azóta nagyon óvatos nyomással sikerül eltalálni a megfelelő mennyiséget. Én a fungal acne gyanú miatt választottam, amire már a Iunik centella bevált, de sok helyen kevés volt, és száraz foltjaim lettek. Ez viszont teljesen jól megszüntette azt is. Sajnálom, hogy itthoni gyógyszertárakban nem kapható még az Avéné, pedig jó lenne. Azon kívül nálam teljesen jól teljesít, szerintem maradok is ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 6.

makvirag37

2022. április 2.

Ilyen a mesében nincs. Ez a krém is képes volt pattanásokat okozni. Fogalmam sincs, hogy hogyan lehetséges, de 3x próbáltam, és mind3x így jártam. Notino-n vettem, ha v.kit érdekel feltöltöm eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 2.

nihilistahedonista

2022. március 29.

Második tubussal használom el épp, és nagyon szeretem. Non-komedogén terméketeket használok csak, mert miliára hajlamos vagyok. Tág pórusokra, kombinált bőrre ez egy tökéletes krém.
Meg kell tanulni használni a tubust, de nem egy rakétatudomány. A mutató ujjam hozzányomom, így nem tud egyszerre kirobbanni belőle sok. Egy bajom van vele, mégpedig az, hogy egy hónap a szavatossága, így kb 5500-6000ft csak a hidratáló egy hónapra. Ez pedig elég sok.
Engem gond nélkül hidratál, megnyugtat a tudat, hogy ilyen gyönyörű az Incije, könnyen beszivódik, nem tocsog tőle a párnám, nem ül meg az arcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 29.

bebecske22

2021. december 21.

Nagyon szeretem ennek az emulsionak a hatását és állagát. Viszont úgy látom, hogy mindenkinek meggyűlik a baja a tubussal. Álmos reggeleken, ha egy picit nem figyelek oda, akkor sajnos beterít mindent...:( Ez okoz némi bosszúságot, de emiatt nem vonok le pontot, mert egyébként nálam nagyon jól teljesít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 21.

vikooo

2021. június 25.

Telen ez a szent grál. A kirepedt kiszaradt, vörösre vakart reszeket (föleg a kezemen) azonnal rendbeteszi. Ez egy olyan cucc ami kremes, de siman hozza a mas termelcsaladok viaszos (nem tom hogy mondjak) valtozatainak hatasat.
Keves kell belöle, nagyon jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 25.

Keves kell belöle, nagyon jo.

PerfumePippi

2021. május 8.

Anno akciósan jutottam hozzá - gondoltam, kipróbálok pár olyan márkától hidratálót, akiket eddig nem ismertem. Meglepően jól szívódik fel és kellemes érzetet ad (éjszakai krémnek használtam), de az adagolója borzalmas, nekem nem sikerült kitapasztalnom a takarékos üzemmódot rajta. Kellemesen hidratál, de az adagoló miatt nem valószínű, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 8.

Szonetta

2021. április 17.

Fungal acne-ra eddig mindenki ezt a hidratálót ajánlotta nekem. Egész jó, könnyű kenni, átlagos a felszívódási ideje. Egy kicsit nekem fura az állaga, a gombát nem triggereli, ebben tényleg megbízható, de nem érzem azt a hűha élményt, amikor felkenem, picit olyan, mint egy vékony hártya, ami ül a bőrömön. A La Roche Posay Sensitive Fluide-ja utolsó lépésként jobban tetszik hidratáláshoz, illetve a TO squalane-olaja is, pedig azért az tud tocsogni. A flakonja fura, nem vitatom, hogy steril, de az biztos, hogy az előttem szólókhoz hasonlóan néha nekem is 2-3 alakalomra elég szmötyit spriccel a kezembe, ami bosszantó, mert drága, kis kiszerelés, és ez pazarló. Az se túl kényelmes benne, hogy itthon (most még) viszonylag kevesen forgalmazzák, nehezebb hozzájutni. Valószínűleg veszek még belőle, de hosszútávon nagyon szeretném kiváltani egy kedvezőbb árú vagy legalább nagyobb kiszerelésű krémmel.

U.i.: valaki észre vette Redditen, hogy az összetevőlistája kvázi megegyezik az Avene Tolérance Extreme Cleansing Lotionnel. Szerintem ez zseniális, úgyhogy most rendeltem belőle és meglátjuk, hogyan teljesít. A lotion 200ml-es és még olcsóbb is. Kíváncsi leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 17.

Fehereszti

2021. március 21.

Maga a krém valami álom fantasztikus. De! DE. Tudom az extra higiénia miatt lehet így, de valami borzalom a tubusán a kinyomó. Egy elég drága krémről van szó, malessezia gyanú miatt vettük meg mégis a férjemnek, és 2x sikerült már neki és nekem is (extra gyakorlottnak) egy óriási pacsmagot kinyomni, ami legalább 4-5 alkalomra elég lett volna. Így akkora pénzkidobás az egész, hogy sírva tudnék fakadni. Ha nem lenne ennyire tökéletes és csodás a benne levő krém (szerintem közel a legjobb amit valaha próbáltam, pedig sokat próbáltam) akkor biztos hogy sokkal jobban lepontoznám emiatt. Maga a krém mondjuk egy álom, ha valaki nem csak malessezia mellé keresne egy tökéletes hidratálót, szerintem ez valami csoda!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 21.

Antioxidánsok: Squalene

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).