Avène

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makkancs, Módosítva: 2016. szeptember 22.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló és bőrnyugtató termék, könnyű textúrával, ami megfelelő a normál és kombinált bőrűek számára. Megőrzi a bőr egyensúlyát. Ajánlott érzékeny bőrűeknek, akik biztonságos ápolásra vágynak, és hiperszenzitív bőrűeknek, akiknek akut szüksége van egy bőrnyugtató hatású termékre (allergia, akut irritáció, kisebb dermatológiai kezelések után). Csak a legszükségesebb összetevőket tartalmazza.

ankapanka000

2019. szeptember 10.

Franciaországban vettem, a nyári forróságban, amikor a száraz, de pattanásokra hajlamos bőrömön minden más hidratáló apró pattanásokat okozott, vagy túl kevés volt. Ez a hidratáló az arany középút. Minimális összetevő lista, de tökéletesen el van találva. Bármilyen szérummal, boosterrel vagy lotionnel működik, én hyaluronsavas lotion/szérum fölé használom. Sajnos a kevés összetevő ellenére drága, de illatanyagra érzékeny, pattanásra hajlamos, száraz bőrre eddig nem találtam jobbat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Telihold

Korcsoport: >54
2019. július 22.

Most ismerkedem a márka készítményeivel. Ez az emulzió könnyű, jól hidratál, kevés is elég belőle. Nincsen telipakolva mindenféle csodákkal, de túlérzékeny bőrre éppen megfelelő egy rövid és egyszerű INCI. Bőrállapottól függően kiegészíthető, jól keverhető boosterekkel, nem veszik össze velük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 22.

KatalinKelemen

2017. május 8.

Ez a krém megmentette a viszkető, száraz, allergiás bőröm. Mivel a Physiogelre allergiás lettem, a patikában az eladó adott egy maréknyi mintát, hogy próbálkozzak. Nappalra fényvédő alá (ugyancsak Avene), éjszakára jojoba olaj alá szoktam használni, és komolyan sírni tudnék az örömtől, hogy végre nem viszket az arcom a szárazságtól vagy az allergiától. Plusz pont a steril csomagolás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Orsolya13

2017. április 26.

Update: Még mindig a legjobb hidratálóm ami eddig volt.Remélem még egy hónapot kibír, mert vészesen fogy :/ Tényleg légmentesen zár a flakon, nem kerül semmi szennyeződés vagy baktérium a krém belsejébe és nem irritál. Amikor rosszabb állapotban van az arcom és estére bekenem vele, reggelre csökkenti a pirosságot. A szemem alatt időnként valamilyen allergia (olyan mintha ekcéma lenne) megjelenik, amitől érzékeny és száraz lesz a bőröm és a sokféle krém közül amiket próbáltam rá, ez tudott segíteni rajta. Nekem csodaszer és nagyon sajnálom, hogy itthon nem kapni.

Már nagyon vártam, hogy kipróbálhassam. Barátnőm hozta Németországból, az ára 16,40 Euró volt. Sokféle "mindenmentes" vagy érzékeny bőrre való krémet próbáltam már, de sajnos nekem semmi nem vált be, mert mindentől pikkelyesen kiszáradt vagy kipattogott vagy kipirosodott a bőröm. 4 napja használom eddig és jár neki az 5 csillag. A száraz részeket az arcomon szépen hidratálja, annak ellenére, hogy "vizes" állaga van (ami nekem nem zavaró), valamint hamar beszívódik. Ami a legértékelendőbb, hogy nem irritálta eddig a bőröm. Smink alá is jó kis alap és nem lépett semmilyen reakcióba az alapozómmal. Ha maradnak a jó tulajdonságai akkor mindenképpen be fogom szerezni legközelebb is. Kár, hogy már nem kapható itthon Avene termék, mert régen is nagyon szerettem és most is jónak tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Antioxidánsok: Squalene

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).