Avène

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makkancs, Módosítva: 2016. szeptember 22.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló és bőrnyugtató termék, könnyű textúrával, ami megfelelő a normál és kombinált bőrűek számára. Megőrzi a bőr egyensúlyát. Ajánlott érzékeny bőrűeknek, akik biztonságos ápolásra vágynak, és hiperszenzitív bőrűeknek, akiknek akut szüksége van egy bőrnyugtató hatású termékre (allergia, akut irritáció, kisebb dermatológiai kezelések után). Csak a legszükségesebb összetevőket tartalmazza.

Avène Tolérance Extréme Hidratáló Maszk
Ár: 3800 , Eladó: revike30
Állapot: 2-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy banki átutalással

vikooo

2021. június 25.

Telen ez a szent grál. A kirepedt kiszaradt, vörösre vakart reszeket (föleg a kezemen) azonnal rendbeteszi. Ez egy olyan cucc ami kremes, de siman hozza a mas termelcsaladok viaszos (nem tom hogy mondjak) valtozatainak hatasat.
Keves kell belöle, nagyon jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 25.

Keves kell belöle, nagyon jo.

PerfumePippi

2021. május 8.

Anno akciósan jutottam hozzá - gondoltam, kipróbálok pár olyan márkától hidratálót, akiket eddig nem ismertem. Meglepően jól szívódik fel és kellemes érzetet ad (éjszakai krémnek használtam), de az adagolója borzalmas, nekem nem sikerült kitapasztalnom a takarékos üzemmódot rajta. Kellemesen hidratál, de az adagoló miatt nem valószínű, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 8.

Szonetta

2021. április 17.

Fungal acne-ra eddig mindenki ezt a hidratálót ajánlotta nekem. Egész jó, könnyű kenni, átlagos a felszívódási ideje. Egy kicsit nekem fura az állaga, a gombát nem triggereli, ebben tényleg megbízható, de nem érzem azt a hűha élményt, amikor felkenem, picit olyan, mint egy vékony hártya, ami ül a bőrömön. A La Roche Posay Sensitive Fluide-ja utolsó lépésként jobban tetszik hidratáláshoz, illetve a TO squalane-olaja is, pedig azért az tud tocsogni. A flakonja fura, nem vitatom, hogy steril, de az biztos, hogy az előttem szólókhoz hasonlóan néha nekem is 2-3 alakalomra elég szmötyit spriccel a kezembe, ami bosszantó, mert drága, kis kiszerelés, és ez pazarló. Az se túl kényelmes benne, hogy itthon (most még) viszonylag kevesen forgalmazzák, nehezebb hozzájutni. Valószínűleg veszek még belőle, de hosszútávon nagyon szeretném kiváltani egy kedvezőbb árú vagy legalább nagyobb kiszerelésű krémmel.

U.i.: valaki észre vette Redditen, hogy az összetevőlistája kvázi megegyezik az Avene Tolérance Extreme Cleansing Lotionnel. Szerintem ez zseniális, úgyhogy most rendeltem belőle és meglátjuk, hogyan teljesít. A lotion 200ml-es és még olcsóbb is. Kíváncsi leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 17.

Fehereszti

2021. március 21.

Maga a krém valami álom fantasztikus. De! DE. Tudom az extra higiénia miatt lehet így, de valami borzalom a tubusán a kinyomó. Egy elég drága krémről van szó, malessezia gyanú miatt vettük meg mégis a férjemnek, és 2x sikerült már neki és nekem is (extra gyakorlottnak) egy óriási pacsmagot kinyomni, ami legalább 4-5 alkalomra elég lett volna. Így akkora pénzkidobás az egész, hogy sírva tudnék fakadni. Ha nem lenne ennyire tökéletes és csodás a benne levő krém (szerintem közel a legjobb amit valaha próbáltam, pedig sokat próbáltam) akkor biztos hogy sokkal jobban lepontoznám emiatt. Maga a krém mondjuk egy álom, ha valaki nem csak malessezia mellé keresne egy tökéletes hidratálót, szerintem ez valami csoda!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 21.

bicitoth

2021. január 14.

Az előttem hozzászólóhoz csatlakoznék, én is Malessazia gyanú miatt cseréltem le a TO krémem erre. Nagyon elégedett vagyok vele, nem tocsog tőle a bőröm és irritációt sem okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.

mmzpfk

2020. november 28.

Lassan két hónapja használom, úgyhogy most már merek véleményt írni róla. A TO hidratálóját váltottam le erre, gombás akné gyanú miatt. Szeretem ezt a hidratálót is, habár érzésre a TO-nál talán kissé kevésbé hidratál, de ez nyilván a két krém állagkülönbségének is betudható. Ezen egyébként gyorsan segített a hialuron szérum.
Az adagolója eleinte praktikus, de minél kevesebb a krém a tubusban, annál több nyers erőt igényel a maradék kipréselése, ahogy az előttem szólók is jelezték. Mindent összevetve abszolút 5 csillag, hidratál és a gombás akné kedvét is letöri - legalábbis nem táplálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

Dorci94

2020. október 29.

A tökéletes hidratáló! Reggel és este is ezt használom (sőt a hátamra is szoktam kenni rutin részeként) , nekem teljesen jó a kombinált bőrömre. Nem komedogén, nem leszek zsírosbödön tőle. Szuper VOLT ez a kiszerelés, ahogy kiemelkedik az adagolója ameddig el nem kezdett fogyni... ez talán az egyetlen negatívum vele kapcsolatban. Ha fogyóban van kénytelen az ember szétvágni a tubust és kikanalazni egy üres tégelybe a motyót, ha nem akar pazarolni. De ettől még megy az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

lumos

2020. augusztus 14.

Végre! Nem hiszem el, hogy sikerült olyan hidratálót találnom, ami nem irritál, nem fokozza az olajtermelést és mellesleg nem okoz pattanásokat sem. A TO hidratálójával próbálkoztam sokáig, de csak rontott a bőröm állapotán. Így rászántam magam, hogy kipróbálok egy minimál összetevős hidratálót, amivel elvileg kisebb a kockázata az irritációnak. Eddig remekel, már két hete használom és pihe puha a bőröm és aminek külön örülök, hogy nem okozott eddig irritációt, pattikat. Remélem így is marad. Az ára húzós (notino-n vettem) számomra, de a pénztárcabarát rutinom mellett egy-két drágább termék belefér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

vgeorgina

2020. június 26.

Nem gondoltam volna, hogy valaha lecserélem a TO hidratálóját, de beigazolódott, hogy gomba okozta pattanásaim vannak, amire rengeteg helyen ajánlják ezt a krémet (ellentétben az előbbivel, mert az táplálja ezeket a pattanásokat). Vettem is gyorsan itt a Krémmánián, mostanra használtam el az első tubust, és egyszerűen imádom. Sokkal jobban hidratál, mint eddig bármi, amit próbáltam, tényleg nem bántotta az érzékeny bőröm, teljesen eltüntette a száraz foltjaimat, egyéb termékekkel kiegészítve a pattanások is eltűntek, ő nem okozott többet, mitesszereket sem stb. 5* egyértelműen, és mostantól bizony ez a kedvenc hidratálóm. Külön plusz a steril adagoló (az elején és a végén kicsit küzdős, de szerencsére, akitől vettem szólt előre, hogy inkább oldalasan nyomjam, így nem fog ömleni belőle a krém, a végén meg hát igen, ki kell préselni, de cserébe valóban steril, ellentétben más adagolókkal :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

Sophie H

2020. június 25.

Nagyon kellemes használni ezt a minimál összetevős krémet. A legelején rajongtam érte, de mivel a kombinált mellett vízhiányos is a bőröm, egy idő után nekem ez kevés volt, nem hidratált eléggé. Ettől függetlenül nappalra szerintem akár annak is elég lehet aki érzékeny bőrű.
Engem egyedül az adagolója idegesít, mert a vége felé küszködni kell a krém kipréselésével.
Alapvetően egy nagyon jó kis könnyed, gyorsan beszívódó bázis krém, akár alapozó/smink alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 25.

Antioxidánsok: Squalene

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).