Aveo

Ár:   300 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Wildflow, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. június 20.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonmentes, papaya és citrom illatú, ideális utazáshoz. Alaposan és kíméletesen távolítja el a körömlakkot.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

donett0629

2018. május 29.

Az illata kellemes, és a kis korongok nagyon praktikusak is. A kevésbé élénk színeket könnyedén le lehet mosni vele, de az erősebb színeket csak elkeni. Emiatt kap négy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

kecce2

2018. március 19.

Legjobb a gyors és nem feltűnő körömlakk lemosásra.
1 korong elegendő mind a 10 körmömre (sötét színeknél 2 db). És a legjobb, hogy bármikor használhatom, hiszen nem az a szúrós aceton szaga van, hanem tényleg gyümölcsös illata. Így nem feltűnő.
Ráadásul nagyon praktikus kis zárható dobozkában van, elkerülhető a "szétfolyása".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Legjobb a gyors és nem feltűnő körömlakk lemosásra.

anett8820

2017. június 3.

Nekem nagyon nem jött be, még az átlátszó lakkot sem tudja maradék nélkül leszedni. Az illatáért sem vagyok oda. Nekem a bőröm kifehéredett a használata után a körmöm körül, az olajos érzet sem tetszik. Mellesleg....dúrva, de egyszer amikor használtam és pont csörgött a telefon (vonalas telefon) felvettem és konkrétan hozzáragadt a kezem. De tényleg, kb mintha pillanatragasztóval ragasztottam volna oda, még mindig rajta van az újjlenyomatom a telefonon. Szóval ezek után soha soha többé nem veszek ilyet, marad a jóöreg Isana lemosó annál úgy sincs jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

-Agi-

2017. március 20.

A kedvenc körömlakk 'lemosóm'. Először utazáshoz vettem, de annyira jó, hogy folyékony lemosót már nem is használok. Két korong elég három réteg -sötét- lakk eltávolítására, jó az illata, nem sérti fel a köröm felszínét A többi után mindig nagyon matt és gyenge a körmöm), és nekem tetszik az olajos hatása, így a bőrömet sem szárítja. Utána szappanos kézmosás, kézkrém, és pillanatok alatt megvagyok. Ráadásul nem száradnak ki a lapok, de figyelek arra, hogy mindig jól visszazárjam a dobozt. Évente 1-2 alkalommal veszem újra, szuperül működik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 20.

kobarbika

2017. január 28.

Pár évvel ezelôtt belefröccsent a folyékony (szerencsére acetonmentes) körömlakklemosó a szemembe, úgyhogy azóta a körömlemosó-párnák híve vagyok. Ezzel igazán nehéz hasonlót bénázni. 😃 Viszonylag jó az illata, könnyen leszedi még a sötét színû lakkokat is. Nem szárítja a körmömet. Igazán praktikus, utazáshoz is ideális. Nem szárad ki, hiába nyitogatom a dobozát többször is egy héten. Jelenleg csak ezt használom szívesen körömlakk eltávolításához. Ajánlom, próbáljátok ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 28.

Adnilem

2015. december 28.

Ez egy csoda!!!! Nem büdös (gyümi illata van), nem kell vattázni, egyszerű, könnyen használható. Erősek a lapok, 1 korong valóban elég a 10 körömre (amit nem hittem volna). Olajos, így egész jóban van a körömmel, nem bolyhozza fel, még kicsit ápolja is. Ésssss a csillámos lakkot is lehozza! A procedúra a következő: átdörgölöm a 10 körmömet jó alaposan, mire a 10-hez érek az elsőn szépen feloldja a lakkot és pár mozdulattal le is törölhető. Mondom én, hogy egy C.S.O.D.A! Utazáshoz kiváló, mert jól vissza lehet zárni. Ennyi. 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 28.

makika

2015. december 2.

Nagyon kíváncsian emeltem le a polcról, sőt nem is igazán hittem, hogy hatásos lehet. Olyannyira nem volt igazam, hogy azóta csak is ezt vagyok hajlandó használni körömlakklemosásra. Óriási pozitívuma, hogy acetonmentes és így nem hoz le a körmömről a körömlakkon kívül még plusz réteget és nem is fulladok meg az alkoholos szagtól közben. Az illatát imádom, az olajosságát kevésbé, de egy szimpla (szappan nélküli) kézmosás ezt rögtön meg is szünteti. Egy lapocska elég mind a 10 körmömre, bár általában csak egy réteget kenek fel a lakkból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

salymf

2015. szeptember 30.

Meglepő, de beváltak. Alaplakk, plusz két réteg szín (általában jó erős színek) tökéletesen lejönnek két lapocskával. Ami furcsa, az az "olajosság", vagy nem is tudom milyen érzet. Mindenesetre a körömlakkot szépen lehozta, de mielőtt megtöröltem a kezem, megérintettem az egeret az asztalon, mire az ujjlenyomataim ottmaradtak bemattulva szerencsétlenen, úgyhogy azt hiszem erre figyelni kell, de alapvetően teszi a dolgát. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

Audrey80

2015. június 12.

Általában alaplakk+2 réteg színes+nyomda+fedőlakk van a körmeimen, ezt kényelmesen 2 lapocskával lehet eltávolítani, de nekem nagyon olajosak a lapok, úszik minden. Ezt leszámítva a korongok erősek, nem szakadnak, ennyi pénzért megteszi, utazáshoz kiváló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 12.

KezdoManias

2015. június 8.

Mindent leírtak az előttem szólók, ez nagyon jó! Két lapocskát csak akkor használok, amikor alap+2réteg+fedőlakk is van a körmeimen, egyébként tényleg elég belőle egy is. Nem szakad el a lapocska, pedig néha erősen kell sikálni:-) Nagyon jó az illata, tetszik, pedig általában nem szeretem az illatosított kozmetikumokat. Mivel elég olajos, én is úgy érzem, hogy ápol is. Utazáshoz nagyon praktikus. Kár, hogy nem nagyobb a kiszerelés, akkor kevésbé érezném környezetszennyezőnek a csomagolást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate