Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tothdyna, Módosítva: 2012. január 1.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Alaposan és kíméletesen távolítja el a körömlakkot. Műköröm esetén próbát javasolnak.

Kiszerelés: 30 db korong

Vzsl05

2016. augusztus 4.

Alaposan eltávolítja a körömlakkot és praktikus a csomagolása.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Alaposan eltávolítja a körömlakkot és praktikus a csomagolása.

ehilda

2016. január 17.

Újdonságként vettem meg, pont ott volt a pénztárnál, gondoltam kipróbálom. Nem nagyon jött be. Nagyon vékony a vattakorong, sokáig kell dörzsölgetni mire lejön teljesen a lakk. Kb 4 darabot használok el egy lemosáshoz. Az pozitívum, hogy olajos rendesen, így nem szárítja a körmöt, de nem annyira hatékony. Maradok inkább amit eddigis használtam az flakonos aveo acentomentes lemosó + vattakorong verziónál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 17.

tundur

2015. június 22.

Most vettem először ezt a korongos lakklemosót, de nekem nagyon nem vált be. Bordópiros sima és csillámos lakkokat használok és azzal borzasztó nehezen boldogul. Amire egy körmömről sikerült nagy nehezen ledörgölni, idegbajt kaptam. A többit már a hagyományossal szedtem le pillanatok alatt. Valószínűleg világosabb és kevésbé ragaszkodó lakkoknál jó lehet. Annyira nekem jó, hogy áttöröljem vele a körmöket, mivel elég bőven olajos, de újravenni nem fogom, ha elfogy, maradok a hagyományos módszernél inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 22.

süsümanó123

2014. november 6.

Nagyon olajos, és úsztatós, viszont nagyon jó, hogy nem szárad ki tőle a bőröm. Eléggé erős az illata, úgyhogy első a kézmosás használat után, de nem nyúzza szét a körmöt és a bőrt. Nekem a csillámos lakk is lejött, csak pár másodpercig rá kell nyomni a lapocskát. Nehezebben, mint a rendes lakk, de lejön. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 6.

love_cinderella

2014. szeptember 22.

Nagyon praktikus a kis doboz, semmi acetonos csak gyümölcsös illat. Ezzel ápolt és fényes lesz a körmöm miután leszedtem a körömlakkot. Telitalálat! :)

Update: utazáshoz valóban praktikus lehet, de az élénkebb, csillámos lakkokkal nemigen birkózik meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

mrs.criss

2014. április 15.

rémálmaim egyike, hogy nyaraláskor v csak nagyszülők vidéki látogatásakor csomagolom kifele a bőröndjeim és a beltartalmat acetonban ázva találom.aki kitalálta ezt a cuki csavaros dobozt,benne a párnácskákkal nagy ember volt!!persze aki nem lakkozza a körmét, annak nem is kötelező acetont utaztani (bármire felkészülve) de sajnos én nem ebbe a csoportba tarozom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

_-Mia-_

2014. április 15.

Nekem tetszik: kis helyen elfér, magammal vihetem és akár utazás közben leszedhetem a már viseltes lakkot.Nincs penetráns szaga, mint a rendes lemosóknak (pedig abból is epreset vettem legutóbb), hanem tutti-fruttis. Olajos, úgyhogy nem szárítja ki a körmöt és a körömágyat, és gyömöszkölés közben nem csurog: nem kell félni hogy mindenhová szétcsepeg. Egy hátránya, hogy 4 réteg lakk (alap,2x szín, fedő) leszedéséhez már kettő korong kell, nem egy. Piros lakkal még nem próbáltam, és homoklakkhoz/glittereshez tuti hogy rémálom, mert azokhoz ez túl kíméletes.

turbolya

2014. április 13.

Az Ebelin lapocskáival szerettem meg a műfajt, de azt már régóta nem látom a DM-ben, most ezzel érem be. Az ebelinesnél határozottan kisebb, ami kényelmetlen, mert nem esik jó fogás rajta, de a dolgát rendesen elvégzi. Annyival kíméletesebb, kellemesebb, egyszerűbb ezzel a lakk eltávolítása, mint folyékony lemosóval, egyszerűen nem is értem, miért nem mindenki ilyet használ, miért nem ez az alapértelmezés. Eleve nem kell hozzá két dolog (flakon + vattakorong), hanem csak egy pici dobozkát kell tartani s elővenni, de főleg: ez aztán egy kicsit sem bántja a körmöt. Időspórolásból a lakklemosást akkorra szoktam időzíteni, amikor elindulunk autóval mondjuk egy futó bevásárlásra -- az uram vezet, én meg közben jó alaposan meg tudom tisztítani a körmeimet, nem vesz el hasznos időt, nagyon élvezem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 13.

CatLynn

2013. augusztus 30.

Már jóideje csak lapokat használok körömlakklemosásra, mert a folyékony lemosók szagával ki lehetne kergetni a világból. Jó sok terméket kipróbáltam, de végül emellett kötöttem ki. Kedvelem a gyümölcsös illatát, és én kifejezetten szeretem, hogy olajos, mert táplálja a körmeimet, mióta folyékony lemosókról ilyenekre váltottam, sokkal erősebb a körmöm, hosszabbra meg tudom növeszteni, ritkábban törik be, ráadásul sosem sárgul be, mint korábban, hiába használok erős színű lakkokat. A lakkot jól leszedni, nekem általában elég 2 korong a 2 kezemre, kivételes extrém esetekben kell csak több, pl vérvörös, vagy csillámos lakkoknál. egyetlen hátrányának a folyékonnyal szemben azt tudom felhozni, hogy ez talán kevésbé gazdaságosnak tűnik, bár ha azt vesszük, hogy a vattakorong és a folyékony lemosó együtt mennyire jönne ki, szerintem megközelítőleg ugyanannyira jön ki a kettő. Nekem mindenképpen megéri, hogy ne kelljen azt a bűzt szagolnom, és szebbek legyenek a körmeim. Biztosan újra fogom még venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

vedina007

2013. június 3.

Az Ebelines körömlakklemosó korong jobban bevált, de ezzel sem volt különösebb problámám. Talán kicsit nehezebben boldogult a sötét lakkokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

Emolliensek: Dimethyl Glutarate, Dimethyl Adipate, Dimethyl Succinate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance