Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anett8820, Módosítva: 2014. július 23.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Ápolás és védelem a természetes hatású ajkaknak. Mindennapos ápolásra jojoba olajjal és rózsaillattal. Az eredeti rózsaolajat, természetes candelilla és méhviaszt taralmazó formula védi a száraz, kicseepesedett ajakakat. Parafinmentes.

tonic

2018. december 27.

Az Isana szintén rózsásat is próbáltam,ennek ahhoz képest igazi rózsaillatát érzem, nem mű így ez nekem sokkal jobban tetszik,már kétszer is újravettem,mert kellően hidratált,puha,ápolt ajkat eredményezett,egész jó összetevőkkel. Hogy télre is elég-e,azt nem tudom,de az eddigi használatban megfelelt nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 27.

Mesike91

2018. július 26.

Sajnos a mű valami az ajkakon, kaparó érzés megvan a torkomban. Illata egész természetes, ennek ellenére nehezen viselem. Íze sem jó. Színt nem ad. Hidratálásról nem tudok nyilatkozni. nyár van, és semmi bajom. Gyanítom, hogy a márkától ajakápolót nem fogok már venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

langrekam

2017. október 26.

Meg vagyok vele elégedve! Nagyon jó! Ápol és bársonyosan puha lesz tőle az ajkam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Ennie86

2017. augusztus 28.

Aveo-s ajakápolóm még nem volt, így rá esett a választásom. Alapból szeretem a rózsás dolgokat. :)
Kellemesen kenhető, halvány rózsaszín színe van. Az illata is nagyon jól el lett találva. :) Nem tolakodó és mű. A hidratáló hatása nyárra pont tökéletes. Kellemes érzés viselni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Bubus06

2017. május 5.

Most èlem a "rózsa korszakomat" ès muszáj volt valami rózsás ajakápolót szerválnom valahonnan. :) Engem nemigazán hidratál, de mèg csak színezni se színez. Az illata, a kupakja ès a rózsássága miatt vettem meg. Elhasználgatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 5.

natasa

2015. március 3.

Olcsó, meglepően jók az összetevők. Nagyon visszafogottan színez, éppen csak, de kellemes ez a halovány rózsaszín. Nem gyöngyház, ez nekem külön tetszik. Túl sokat nem használtam, de elég jónak tűnik. Rózsaillatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 3.

Beleza

2014. november 7.

Blahán, Müllerben vettem 298 Ft-ért, 4,8 g-os kiszerelésben. Eddig tök jó. Szerintem jobb mint a legtöbb Baleas ajakápoló, mert picit tömörebb/zsírosabb az állaga, nem 'csúszik' úgy el a számon mint a Baleasok. Van egy pici rózsás illata, diszkrét, kedves halvány rózsaszínre színezi az ajkakat, kellően hidratál, nekem megfelel. a Shiny Pearl változatát is kipróbálnám, de félek az olyan 'diszkós' fehéres színű rózsaszín lesz, legalábbis a 2000-es évek elején ha vmire ráírták hogy 'shiny' meg 'pearl' az olyan lilás életidegen színt kapott, azóta nem merek ilyeneket venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 7.

Emolliensek: Ethylhexyl Stearate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Hydrogenated Palm Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Caprylic / Capric Triglyceride
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Rosa Damascena (Rose) Flower Oil, Benzyl Benzoate, Citronellol, Geraniol, Eugenol
Színezékek: Carmine / CI 75470

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!