Aveo

Ár:   295 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lisana, az összetevőket feltöltötte: netti1990, Módosítva: 2016. április 8.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

hivettivy

2017. január 2.

Imádom az illatát, folyton ezt szagolgatnám! De nem ápol, talán kissé szárít is. Olcsó, de biztos nem fogom újravenni, nem is láttam már müllerben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

WaterLily

2016. október 23.

Az illata isteni jó!!! De sajnos szegény nem ápol semmit, sőt kissé szárít is. Olcsó, és az illata miatt elkenegettem, de nem fogom újra venni, hiába imádom a karamellát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

Bubus06

2016. március 22.

Méltó helyét gndoltam a gyűjteményemben, hiszen nem mindennapi a karamellás ajakápoló. Olyan kis különlegesen hangzik. :) És illatra így is van, de ízre és hidratálásra tényleg nem sok tehetsége van. Dísznek és szimatolgatni, és kisgyerekeknek játszani pont jó. És még valami..Nekem túl tömörnek tűnik az állaga. :/ A viszonyítási alapom az Isana Intesive, aminek nagyon puhi krémes állaga van. De ez az Aveos csak "izzadni" tud. Akkor ilyen viaszos csúszós réteget lehet érezni rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 22.

blondeowl

2016. február 28.

Nem pont a karamell, ami erről az illatról eszembe jut, viszont szeretem! Édes illatú, színtelen, közepesen hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

ayse

2016. január 25.

Alig van ize.es szarit

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 25.

Alig van ize.es szarit

Emolliensek: Ethylhexyl Stearate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Hydrogenated Palm Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Helianthus Annuus Seed Oil
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Benzyl Benzoate, Coumarin, Limonene
Színezékek: Beta Carotene, CI 77491, CI 77492, CI 77499