Aveo

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buzavirag, Módosítva: 2018. február 21.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Ideális zsírosodó hajtő esetén és frissességet ad a hajnak hajmosás nélkül. Egyszerűen kifésülhető.

mmaryann

2019. november 30.

Szerintem nem annyira rossz, de csodákat sem várok általában a szárazsamponoktól. Arra jó, hogy max. 1 nappal kitold a hajmosást és hosszú/félhosszú hajúak esetében max. feltűzve is fel tudd vállalni a "fejedet". :-) Nekem nem ragad egyáltalán, fehér réteget sem hagy a hajamon, a ruhámon. Valószínűleg nem fogom újravenni, mert van nála sokkal jobb és inkább fizetek többet, csak legyen jó. Egy közepes az értékelésem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 30.

kisizé

2019. október 12.

Nem rossz, azonban nem túl hatásos, igazán zsíros hajon nem segít. Ha csak kicsit zsíros a haj, akkor viszont szépen rendbe teszi és még selymesebb, fényesebb is lesz tőle a haj és nem hagy fehér foltot. Az illata sem az a bódító, wc illatosító, sőt, egész kellemes. Ezt a párszáz forintot szerintem abszolút megéri, de nem a leghatásosabb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

csipet91

2019. október 4.

Ragad, egyetértek az előttem szólókkal. Katasztrófa :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 4.

Ragad, egyetértek az előttem szólókkal. Katasztrófa :(

dago21

2019. augusztus 18.

Furcsa de nekem nagyon bejön:D Pedig ha valakinek, nekem aztán extra gyorsan zsírosodik a hajam.... Nem hagy fehér réteget, nem ragad tőle a hajam. Egyik reggel már elkezdtem számolgatni a napokat mikor is mostam hajat, annyira meglepő az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

mrs.imperator

2019. június 14.

Osztom az előző kommentelők véleményét, eddigi legborzasztóbb szárazsampon amit eddig valaha próbáltam :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 14.

Ewcsi

2019. április 18.

Legrosszabb termék amit valaha használtam...egyet tudok érteni mindennel amit az előttem lévőek is írtak.
Alig lehet kimosni a hajból, lényegében csak rosszabb lett az egész..ragadt tőle a hajam is, a kezem is.
Undorító az egész, ahogy van megy a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

Undorító az egész, ahogy van megy a kukába.

Szonjo

2019. április 3.

Csak ismételném az előttem szólókat. Használhatatlan, szörnyű, gusztustalan lesz tőle a legjobb állapotú haj is. A többieket olvasva jutott csak eszembe, hogy lehet, hogy ettől lettek ilyen szárazak teljesen váratlanul a hajvégeim?! :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Szancsa

2019. február 5.

Ennél borzalmasabb termékkel rég találkoztam. Osztom az előttem szólok véleményét. Senki ne vegye meg.
Kimosni is csak 2-3 mosás után lehet a hajból. Azon kívül, hogy diszkomfort érzete lesz tőle az ember lányának, semmit nem csinál a hajjal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

aranypáva

2018. november 5.

UPDATE: azt gondoltam rossz, még hajat nem mostam. Szörnyű! Négyszer kellett hajat mosnom, mire nem éreztem magamon és csak a következő hajmosás után éreztem a réginek a hajam. Hajkefére is ráragadt, azt is ki kellett mosnom szappanos vízzel. Katasztrófa!

Sajnos valóban nagyon rossz ahogy előttem írták, többet árt mint használ. Összeragasztja a szálakat, ragacsos érzetet ad és még zsírosabbnak tűnik tőle a hajam. Egyetlen pozítívum, hogy megemeli a hajtöveket, picit dúsabbnak hat a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

lngyla

2018. október 30.

Borzalom! A legrosszabb szárazsampon amit valaha használtam. Az ára miatt vettem meg, de nagyon megbántam. Mattít, összeragasztja a hajszálakat, nagyon nehezen lehet őket kifésülni miután ráfújtam, az illata az egyedüli pozitívum vele kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.