Aveo

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buzavirag, Módosítva: 2018. február 21.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Ideális zsírosodó hajtő esetén és frissességet ad a hajnak hajmosás nélkül. Egyszerűen kifésülhető.

dago21

2019. augusztus 18.

Furcsa de nekem nagyon bejön:D Pedig ha valakinek, nekem aztán extra gyorsan zsírosodik a hajam.... Nem hagy fehér réteget, nem ragad tőle a hajam. Egyik reggel már elkezdtem számolgatni a napokat mikor is mostam hajat, annyira meglepő az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

mrs.imperator

2019. június 14.

Osztom az előző kommentelők véleményét, eddigi legborzasztóbb szárazsampon amit eddig valaha próbáltam :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 14.

Ewcsi

2019. április 18.

Legrosszabb termék amit valaha használtam...egyet tudok érteni mindennel amit az előttem lévőek is írtak.
Alig lehet kimosni a hajból, lényegében csak rosszabb lett az egész..ragadt tőle a hajam is, a kezem is.
Undorító az egész, ahogy van megy a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

Undorító az egész, ahogy van megy a kukába.

Szonjo

2019. április 3.

Csak ismételném az előttem szólókat. Használhatatlan, szörnyű, gusztustalan lesz tőle a legjobb állapotú haj is. A többieket olvasva jutott csak eszembe, hogy lehet, hogy ettől lettek ilyen szárazak teljesen váratlanul a hajvégeim?! :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Szancsa

2019. február 5.

Ennél borzalmasabb termékkel rég találkoztam. Osztom az előttem szólok véleményét. Senki ne vegye meg.
Kimosni is csak 2-3 mosás után lehet a hajból. Azon kívül, hogy diszkomfort érzete lesz tőle az ember lányának, semmit nem csinál a hajjal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

aranypáva

2018. november 5.

UPDATE: azt gondoltam rossz, még hajat nem mostam. Szörnyű! Négyszer kellett hajat mosnom, mire nem éreztem magamon és csak a következő hajmosás után éreztem a réginek a hajam. Hajkefére is ráragadt, azt is ki kellett mosnom szappanos vízzel. Katasztrófa!

Sajnos valóban nagyon rossz ahogy előttem írták, többet árt mint használ. Összeragasztja a szálakat, ragacsos érzetet ad és még zsírosabbnak tűnik tőle a hajam. Egyetlen pozítívum, hogy megemeli a hajtöveket, picit dúsabbnak hat a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

lngyla

2018. október 30.

Borzalom! A legrosszabb szárazsampon amit valaha használtam. Az ára miatt vettem meg, de nagyon megbántam. Mattít, összeragasztja a hajszálakat, nagyon nehezen lehet őket kifésülni miután ráfújtam, az illata az egyedüli pozitívum vele kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

buzavirag

2018. február 5.

Tragikus! Nem ajánlom senkinek. Egyszer próbáltam, kuka! Ahogy ráfújtam a hajtövekre, azok onnantól kezdve ragadnak, fenytelenek, még zsírosabbnak tűnnek. Moshatok újra hajat utánna, így átvitt értelemben tényleg frisseseget ad.... ragadnak össze a tincseim, ha megfogom a kezem is ragad utánna. Teljes pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.