Aveo

Ár:   295 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Birkin22, Módosítva: 2016. június 13.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bőrbarát lipideket tartalmaz,  pH bőrsemleges. Különösen gyengéden tisztítja a kezet és ápoló habbal kényeszteti. Gyengéd tisztítókomponensei és a pH-bőrsemleges összetevők ápolják a bőrt, így az a kézmosást követően puhábbnak és selymesebbnek hat. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Birkin22

2016. június 22.

Olcsó, nem szárít, kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

Olcsó, nem szárít, kellemes az illata.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Sodium Benzoate

A Hévizi-tó vize. A gyógytó vize kalcium- és magnéziumtartalmú, hidrogén-karbonátos, kénes, enyhe radontartalmú gyógyvíz. Biológiai aktivitása a szerves vegyületek jelenléte következtében jelentős. Ez utóbbi adja egyedi jellegét. A kozmetikumokban a Hévizi-tó vize a Kaviczky kozmetikumokban található.