Aveo

Ár:   290 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. május 18.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Lisana

2016. január 2.

Kicsit kemény, nem hidratál, nem ápol, szeles időben semmit nem ér, egy este után teljesen száraz szájjal jöttem haza, pedig folyton kentem. Volt már mangós ajakápolóm, azért vettem meg, azt imádtam. Ennek szerintem kicsit műanyagillata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

Nazira

2015. július 28.

Szarit..illata nem rossz,de a ajkaimon mar kicsit muanyagos erzetet ad,nem az a kremes,termeszetes. Nem veszem ujra,pedig szeretem az aveos ajakapolokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0