Aveo

Ár:   295 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2013. február 9.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Aveo ajakápoló tej & méz természetes eredetű méhviasszal & valódi mézzel

Védelem és ápolás a természetesen szép ajkakért.Értékes ajakápoló kellemesen természetes illatélménnyel gazdagítva.A növényi olajokat és a tiszta méhviaszt tartalmazó kiegyensúlyozott formula védi az ajkakat a hidegtől és a kiszáradástól.A természetes candelilla- és méhviasz regenerája és ismét bársonyosan puha és rugalmas tapintásúvá varázsolja az ajkak érzékeny bőrét.

blackrose

2019. január 7.

A legjobb barátnőmtől kaptam, mivel règóta kerestem jó mèzes ajakbalzsamot. Nagyon kedves volt tőle. Szeretem használni, kellemes illata van, az íze is jó. A hidratálása nekem megfelel nappalra, este úgyis mást használok. Azt hiszem kijelenthetem, hogy az ajakápolóim közül ezt szeretem a legjobban használni, az íze,illata ès hatása miatt. Ezèrt gyakrabban nyúlok, mint a többièrt. Az ára nagyon baráti, csak sajnálom hogy az èn városomban nincs Müller. De szerencsère nincs olyan messze sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Vikiiwii

2017. október 15.

Különösebben semmit nem használt, nem hidratált de nem is szárított...
Újra biztos, hogy nem veszem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Különösebben semmit nem használt, nem hidratált de nem is szárított...
Újra biztos, hogy nem veszem :)

janes933

2017. február 21.

Az illata nagyon kellemes, bár ez csak sos helyzetekre jó legalabb is nekem. van ennél jobb is ! De ennyi pénzért nem vártam csodát .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

mokojka

2017. január 28.

Kellemes illat,íz,közepes hidratálás,nyári ajakápolónak megfelelő.Az árához képest mindenképpen (270 ft).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 28.

mamuzicsvivi

2016. november 27.

Nagyon durván szárazak az ajkaim egész évben. Nekem a bőrgyógyász által kikevertetett ajakápoló mellett még ez vált be. Ez azért ha odavagyok mégiscsak higiénikusabb. Nagyon sok pénzt kiadtam ajakápolókra, mire ez bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 27.

Lisana

2015. november 1.

Tavaly télen vettem, nagyon szerettem volna egy mézes ajakápolót. Rossz választás volt. Inkább szárít, mint hidratál (az összetevők leírása alapján nem igazán értem, miért).
Az illata nagyon finom, viszont 1 év alatt szinte semmi nem fogyott belőle, mert inkább nem vállaltam a cserepes szájat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.

Klau7

2014. október 28.

Olcsó húsnak híg a leve és ez a termék sem kivétel alóla. Előtte Neutrogenat használtam de elfogyott és gondoltam valami olcsóbbat veszek most, nagy hiba volt. A Neutrogena 1000 forintba került míg az Aveo csak 350 de ég és föld. Nem csinál semmit az ajkaimmal, szárazak, cserepesek maradnak megy a kukába. Ezért még mindig csak azt tudom mondani Neutrogena forever!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 28.

cákk

2014. augusztus 4.

Fényvédős ajakápolót kerestem a nyárra és leragadtam az Aveo-s termékek előtt....majdnem elsétáltam egy 3x drágábbal, amikor valamiért elolvastam ennek a hátoldalán lévő leírást, mely szerint van benne 10-es fényvédő. Több se kellett, ezt vettem meg. Nem tudom, hogy valóban van-e benne, vagy, hogy használ-e, sosem égett még le a szám, de szeretem, jó mézes illata van, nappalra elkenegetem, de van ennél jobb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Dorinaa

2013. szeptember 8.

Nekem teszik, már kettőt el kenegettem belőle.Finom az illata, és nem hagyja kiszáradni az ajkakat, nekem be vált, de kedvencem nem lett. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

Jelizz

2013. február 9.

Elhagytam az ajákápolómat...
ezért kellet egy olcsó potlék...
Be dobtam ezt a terméket a kosárba,aztán ki próbáltam!
Fini méz illata van az tény,de nem hidratál semmit ! sőt minnél többet haszálod,annáljobban szárít :O
300 Ft kuka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 9.

Elhagytam az ajákápolómat...
ezért kellet egy olcsó potlék...
Be dobtam ezt a terméket a kosárba,aztán ki próbáltam!
300 Ft kuka

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.