Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2014. szeptember 11.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

DittyCat

2017. január 22.

Hát, velem elég érdekes dolog történt ezzel a lemosóval. A pumpája valahogy "beakadt", látszani nem látszott rajta semmi, csak éppen folyamatosan jött kifelé belőle a lötyi nagyon lassan és ahogy jött ki, úgy a nagy része elpárolgott, a kisebb része pedig az üvegen és a szekrényen hagyott olajos nyomot. Ezt persze nem vettem azonnal észre, csak amikor nyúltam érte, hogy a frissen felkent körömlakkom félrekent nyomait leszedjem, akkor vettem észre, hogy szinte nincs benne semmi, a szekrény meg trutyis, és még akkor is láttam, ahogy szívja fel a pumpa az alján lötyögő maradék terméket, nagyon lassan, anélkül, hogy én nyomtam volna a pumpát. Amúgy nem volt egy rossz termék, de én ilyen pumpásat sose veszek többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 22.

adrika128

2016. szeptember 3.

Nagyon megkedveltem ezt a pumpás kiszerelést, a lakkot pedig szépen leoldja. Az illata lehetne kellemesebb, ezelőtt az Ebelin lemosóját használtam, aminek kellemes utóillata volt, de ezért nem vonok le pontot, mert a funkcióját tökéletesen ellátja. :)

Update: A fekete körömlakkot is nagyon szépen leszedi, elég valószínű, hogy újravevős, ez a nagy kiszerelés pedig megéri nagyon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

chococat

2015. március 23.

Mindent leszed, szépek maradnak utána a körmök és a szaga sem vészes. Határozottan "újravevős" :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 23.