Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabaRose, Módosítva: 2012. július 29.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szappanok

vega2017

2019. november 8.

Nagyon jó szappan, szeretem, arcmosáshoz használom. Ha éppen kapható, akkor mindig többet veszek belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 8.

guppi666

2017. március 26.

Ez valami csoda. Kicsit féltem hogy nem lesz kellemes az illata, és hogy hiányozni fog az illatos szappan, de egyáltalán nem hiányzik. Olyannyira nem szárít hogy komolyan úgy érzem mintha még ápolná is a kezem olajokkal. Én, akinek minden szappan szana szét szárítja a kezem, és minden kézmosás után azonnal krémezek, ezzel a szappannal NEM kell kézkrém! Jól habzik, kiválóan tisztít de mégis baromi kíméletes. Ha nem én tapasztalom ezt el sem hinném. Az első kb 2 hasznàlatnál valóban van egy pici "szag" de ez elmúlik és utána semmit nem érezni. A színe sem a legszebb, de kellenek a fenének a fancy illatos szappanok, ha többet ártanak mint használnak, ha itt van ez a csoda. Lassan is fogy, sokáig elég, veszek egyet arcra is, kíváncsi vagyok ott mit tud!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

Orchid

2015. január 6.

Nagyon jó szappan, tisztának érzem magam tőle, nem rakódik rá a bőrre, elég nagy, olcsó, jók az összetevők. Az első néhány használatnál ennek is elég durva avas zsír szaga volt, mint a legtöbb illatmentes terméknek, de most már fel se tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

notner.stn

2015. január 2.

A legjobb szappan amit valaha használtam érzékny bőrre! Nem szárít, nem ikoz pattanást, minden eddigi drága arclemosómnál jobb számomra!! Imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 2.

zsofula

2014. július 27.

Elkapott az Arzt szappan lendület a Baleás miatt és megvettem ezt is, de sokkal kevésbé nőtt a szívemhez, mint az. Semmi illata nincs. Alapvetően jól elvagyok az illatmentesekkel, de itt hiányoltam egy klasszikus szappan illatot. Tisztítás tekintetében is jobb a Balea, és a színe is kicsit fura, sötétebb csontszínű. Jó kis szappan ez, csak én kukacoskodom, mert már van egy kedvenc, és az nem ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 27.

csakmoni

2013. január 4.

Mióta a shea vajas eltűnt, ezt használom. Jó ez is, nem irritál, nem szárít. Arcra is használom, és nem allergizál. Az illata enyhe, kellemes, és nem marad meg a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 4.

BabaRose

2012. július 24.

Csak és kizárólag ezzel mosom a kezem és sosem szárított eddig. Ha egy órán belül 5x mosok kezet, akkor sem szárítja ki. Nagyon puha, krémes szappan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 24.

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.