Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. június 25.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fürdőtermékek

Tengeri sós testradír értékes olajjal a rendkívül selymes bőrért.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Tvylvis

2018. július 3.

Tökéletes 2 in 1 termék. Már a kádban vízben állva végigradírozom vele a bőröm, majd fürdősóként fejezi be. Mindkét funkcióját maradéktalanul, kiválóan ellátja. Jó, olajos állag, erős dörzsölő hatás. Az illata picit művi, de a vízben kifejezetten kellemes, frissítő lesz. Nem irritál, nem szárít, sőt, az olajtartalomnak köszönhetően ápolja is a bőrt. Nagyon tetszett, a cukros párja is kiváló. Ajánlom bátran, és én is fogok még venni belőle feltétlenül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance