Aveo

Ár:   400 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 12.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Bársonyosan puha és rugalmas bőr. Vörös szantálfa kivonattal, jázmin virág illattal.

PETRA820718

2018. december 1.

Néha azért ilyen nem márkásabb dolgok is kerülnek a kosaramba, ez is egy ilyen vásárlás eredménye, ezzel persze nem leszólni akarom, sőtt:
-Gyorsan beszìvódik, hidratál, kellemes állaga és illata van.
Kell ennél több 400 forintért.?
Persze van tőle szebb, sokkal jobb, de ár-érték arányban tökéletes.
Az is bizonyìtja, hogy egy hét alatt elkentem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

-Gyorsan beszìvódik, hidratál, kellemes állaga és illata van.
Kell ennél több 400 forintért.?
Persze van tőle szebb, sokkal jobb, de ár-érték arányban tökéletes.
Az is bizonyìtja, hogy egy hét alatt elkentem.

v.szilvia789

2018. április 8.

Meglepően kellemes illat drogériás saját márkás terméktől. Vizes állagú, könnyen beszívódó testápoló, max.közepes hidratáló hatással. Száraz bőrre nagyon kevés, főleg lábon. Egynek jó, főleg, hogy nagyon olcsó (400 Ft).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 8.