Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vevibabindahaus, Módosítva: 2014. április 22.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

Az Aveo Vaníliás csók izzadásgátló dezodor biztonságos és megbízható védelmet nyújt a hónalj verejtékezése és a testszagok ellen egész napon át. Az alkohol nélküli gyengéd összetétel gondoskodik  az ápolt bőrérzetről és hatékonyan szabályozza az izzadást. Az egyedülálló virágos gyümölcsös illat élettel tölti meg az érzékeket és kellemes friss érzetet ad egész napon át.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

netti1990

2018. április 8.

Finom illata van,viszont kifújáskor meg lehet Tőle fulladni.Nagyon nehezen szárad,és zsíros érzetet hagy a hónaljbőrön.A ruhát sajnos megfogja.Tartós.300 Ft körül vettem,de nem fogom többet újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Yubiri

2016. szeptember 2.

Sem a hatása, sem az illata miatt nem lett kedvenc, nem jól dezodorál.
Jól fel kell rázni használat előtt, mert különben nagyon porzik, és a polón is fehér foltot hagy ebben az esetben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

Sem a hatása, sem az illata miatt nem lett kedvenc, nem jól dezodorál.

TakácsBogica

2015. augusztus 7.

Nekem nagyon bejött az illata és a hatásával sem volt gond. Viszont a használata alatt totál bebarnult a hónaljamon a bőr, teljesen kivoltam, hogy nyáron egy rövidujjút sem merek majd felvenni. Ahogy abbahagytam a használatát, és áttértem másik (már nem fújós) deora, el is múlt a barnaság.
Nem tudom, hogy önmagában a fújós dezodorok váltanak-e ki nálam ilyen hatást, vagy csak ez a dezodor, de ismerek még valamkit, aki csak ezt használja, és neki is bebarnult a hónalja. Barnítani inkább a lábamat szeretném :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

L.ajla

2015. január 6.

Nem valami jó. Az illata nagyon émelyítő, izzadság ellen nem igazán használ, de ezt gondoltam.Olcsó volt, a flakon szétjött egy idő után, lejött a teteje, pedig nem is nagyon használtam :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

Ginny

2014. október 27.

A hatasa nem a legjobb, de igy telen nem is fogok nagyon izzadni, ugyhogy tokeletes, foleg ilyen aron. Az illatat imadom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 27.

nanachan

2014. október 19.

Az illata finom az hatása nem valami tartós de ezért az árért nem kell többet várni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 19.

Timcyykee

2014. augusztus 30.

nem jó az illata :( pedig szeretem a vaníliát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

nem jó az illata :( pedig szeretem a vaníliát...

Antioxidánsok: Tocopherol

Lásd Aluminium chlorohydrate - dezodorokban használd izzadáscsökkentő összetevő.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag