Avon

Ár:   1529 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 1.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ecsetek

Kétvégű sminkecset bronzosítóval és highlighterrel történő arckontúrozáshoz. Sötét sörték bronzosításhoz, a világos sörték pedig a highlighterhez.

DDDory

2019. március 24.

Szerintem szuper ecset! Én por állagú bronzosítóhoz használom,nagyon szép kontúrt lehet vele csinálni,kellő mennyiséget vesz fel a bronzositobol, nem hullik,nem csíkoz. Plusz highlighterezésre is jól alkalmazható

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.