Avon

Ár:   899 Ft, 1599 Ft és 1749 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml, 400 ml és 700 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2019. július 15.

Ár:   899 Ft, 1599 Ft és 1749 Ft
Kiszerelés:   250 ml, 400 ml és 700 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

• segít enyhíteni a fejbőr viszketését és irritációját
  • kondicionálja és könnyebben kezelhetővé teszi a hajat
  • gazdag habot képez
  • kellemes illatú
  • kíméletes, mindennapi használatra alkalmas

Liliflra

2019. november 12.

Tökéletesen teszi a dolgát, teljesen megszüntette a korpát, amire más hasonló termékek nem voltak képesek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

NeonPink

2019. szeptember 20.

Édesanyámnak rendeltem. Vannak ennél sokkal jobb samponok, viszont a korpát pár hét után teljesen megszüntette. Erre több nagyobb márka drágább áron sem volt képes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Szilviams0118

2019. augusztus 23.

nekem sajnos nem vált be, semmi hatást nem vettem észre

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

nekem sajnos nem vált be, semmi hatást nem vettem észre

FurcsaKavics

2019. július 19.

Az utóbbi években sajnos szokásává vált a mélyen tisztelt fejbőrömnek, hogy viszkető, hámló ekcémára utaló tüneteket produkál, viszont szemmel látható elváltozás nincs az érintett területeken. Teljesen kivagyok tőle, de megtanultam nagyjából kezelni a problémát. A naturland kénes samponja mellett ezt a terméket vetem be hajmosáshoz. Általában összekeverem őket, és akkor nincs rühesség érzet. :D Ennek a samponnak is tipikus avonos illata van, nagyon durván erős, szóval az összetevőit nem merem megnézni, és nem is fogom, de, amíg használ, addig bánja a fene mi van benne, csak ne kaparjam véresre a tököt. :D Szépen tisztít, nagyon kevés kell belőle, mert elég koncentrált termék, ezért is megéri az árát. Az illata mosás után sokáig érződik a hajon, de, mivel még mindig használ, az sem érdekel különösebben. Tökéletesnek nem mondanám, mert nem szünteti meg semmi sem ezt a téli fejbőrnyavalyámat, de enyhíti a tüneteket. Még egy számomra nagy pozitívuma, hogy mellette érveljek az, hogy gyönyörű tartást ad a hajnak szárításnál, szépen emeli a hajtöveket. Mindig rendelek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamide MEA, Cocamidopropyl Betaine
Szilikonok: PEG-12 Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamide MEA, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Polynaphthalenesulfonate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional
Tartósítószerek: Zinc Pyrithione, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone