Avon

Ár:   899 Ft, 1599 Ft és 1749 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml, 400 ml és 700 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2019. július 15.

Ár:   899 Ft, 1599 Ft és 1749 Ft
Kiszerelés:   250 ml, 400 ml és 700 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Avon.hu,

• segít enyhíteni a fejbőr viszketését és irritációját
  • kondicionálja és könnyebben kezelhetővé teszi a hajat
  • gazdag habot képez
  • kellemes illatú
  • kíméletes, mindennapi használatra alkalmas

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Ziri

2024. május 15.

Ezt mindig ujravesszük! Tényleg hatásos termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. május 15.

Ezt mindig ujravesszük! Tényleg hatásos termék!

Vansalinda

2022. december 14.

Szerintem aki szereti a H&S az ezt is fogja!
Mindkét terméket használom viszont a HS nél figyelni kell az incit! A kén ami benne volt anno, és a T-gel totál patikaiban nem volt, helyet cserélt!
A cink is tűnik el a termékből, úgyhogy már csak a hype marad így!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 14.

Szerintem aki szereti a H&S az ezt is fogja!
A cink is tűnik el a termékből, úgyhogy már csak a hype marad így!

BLili

2021. április 29.

Véletlenül próbáltam ki a megszokott samponjaim mellett és célzottan ezt vettem meg, miután elfogyott a korábbi.
A korpán semmit nem javít, viszont nagyon szép, csillogó lesz tőle a hajam. Igazából még soha semmilyen sampontól nem lett ilyen szép a hajam. Másfél hónapja nem használok mást, csak ezt, és még szebb a hajam, mint előtte egy másik sampon+kondícionáló kombótól.
Valamint tartósabb az illata, mint más drágább samponoknak, még a 3. napon is érzem.
Jól tisztít, ugyanakkor nem szárít.
Úgyhogy összességében én megadom neki az 5 csillagot, messze felülmúlta a várakozásaimat ahhoz képest, hogy Avon termék - mivel eddig engem mindegyik más Avonos csípett vagy nem volt tartós, stb. és inkább nem vettem semmit tőlük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

Jól tisztít, ugyanakkor nem szárít.

Kremcica

2021. április 23.

Nekem nem jött be. Valamennyire kordában tartja a korpát, de meg nem szünteti. Ez az öszvér megoldás sem az igazi. Nagyon sűrű, önmagában fejbőrön zsírosító hatású a hajszálakat pedig kócolja. Kénytelen vagyok utána egy másik sampont is használni+balzsamot. Megpróbálom elhasználni, de sikerült egyből a 400 ml-es verziót megvennem így erre kis esélyt látok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

chiocciola

2021. március 12.

jaj nagyon örülök, hogy erre rátaláltam, megszüntette a korpám, amire eddig csak olyan készítmények voltak képesek, amik 3x ennyibe kerültek, fele ekkora kiszerelésben, vagyis ez hatod-áron van! imádom, a nagy kiszerelés is szuper! Két percet rajta kell hagyni, Elég sűrű, így én bedörzsölés után is vizezem egy picit, hogy jobban habozzon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 12.

Coffee123

2020. október 29.

Teszi a dolgát, lányom használja és meg van vele elégedve. Visszafogott görögdinnyéhez hasonló illata van, már többször újravettük. Akciósan megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 29.

Liliflra

2019. november 12.

Tökéletesen teszi a dolgát, teljesen megszüntette a korpát, amire más hasonló termékek nem voltak képesek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

NeonPink

2019. szeptember 20.

Édesanyámnak rendeltem. Vannak ennél sokkal jobb samponok, viszont a korpát pár hét után teljesen megszüntette. Erre több nagyobb márka drágább áron sem volt képes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Szilviams0118

2019. augusztus 23.

nekem sajnos nem vált be, semmi hatást nem vettem észre

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

nekem sajnos nem vált be, semmi hatást nem vettem észre

FurcsaKavics

2019. július 19.

Az utóbbi években sajnos szokásává vált a mélyen tisztelt fejbőrömnek, hogy viszkető, hámló ekcémára utaló tüneteket produkál, viszont szemmel látható elváltozás nincs az érintett területeken. Teljesen kivagyok tőle, de megtanultam nagyjából kezelni a problémát. A naturland kénes samponja mellett ezt a terméket vetem be hajmosáshoz. Általában összekeverem őket, és akkor nincs rühesség érzet. :D Ennek a samponnak is tipikus avonos illata van, nagyon durván erős, szóval az összetevőit nem merem megnézni, és nem is fogom, de, amíg használ, addig bánja a fene mi van benne, csak ne kaparjam véresre a tököt. :D Szépen tisztít, nagyon kevés kell belőle, mert elég koncentrált termék, ezért is megéri az árát. Az illata mosás után sokáig érződik a hajon, de, mivel még mindig használ, az sem érdekel különösebben. Tökéletesnek nem mondanám, mert nem szünteti meg semmi sem ezt a téli fejbőrnyavalyámat, de enyhíti a tüneteket. Még egy számomra nagy pozitívuma, hogy mellette érveljek az, hogy gyönyörű tartást ad a hajnak szárításnál, szépen emeli a hajtöveket. Mindig rendelek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamide MEA, Cocamidopropyl Betaine
Szilikonok: PEG-12 Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamide MEA, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Polynaphthalenesulfonate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional
Tartósítószerek: Zinc Pyrithione, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Cellulózból (legfőbb növényi rost) előállított természetes összetevő, melyet elsősorban sűrítőanyagként és emulzió stabilizálóként használnak a kozmetikumokban.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.