Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2014. június 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

4 tartozékkal: 1 db fém hegyes fej, 1 db rózsaszín kő fej, 1 db fehér polírozó fej (plusz még 1 db csere), 1 db fekete csiszolófej.

A tartó mérete: 14,3 x 8,5 x 3,5 cm.

1 db AA elemmel működik, mely nem tartozéka a szettnek. A készüléket a tartozékaival együtt egy tárolódobozban szállítják.

Használata: 1. A fém csiszólófejjel távolítsd el az elhalt bőrt. 2. A kő csiszolófej tedd simává a köröm érdes felületét. 3. A polírozófejjel adj természetes fényt körmeidnek. 4. A körömreszelő tartozékkal alakítsd ki a köröm formáját.

Jancsa

2016. május 12.

A polírfej könnyen kiesik, de a többi jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 12.

A polírfej könnyen kiesik, de a többi jó.

doreszka94

2015. június 29.

Én nagyon szeretem. A bőreltávolító fej nagyon szuper, a többivel pedig szépen tudtam formázni a körmömet meg a felszínét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

bobo

2015. február 21.

Nem értem,ilyen vacakot mért dobtak piacra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 21.

Nem értem,ilyen vacakot mért dobtak piacra.

Nikita0828

2014. július 7.

Nálam semmit nem ért az egész. Visszaküldtem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

Nálam semmit nem ért az egész. Visszaküldtem.

porika

2014. június 27.

Nem sok mindenre használható, pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 27.

Nem sok mindenre használható, pénzkidobás.

momo

2014. június 27.

Kész az első manikűr vele. Elöljáróban: senki ne álljon neki egy tisztességes bőrvágó olló és egy reszelő nélkül.
A bőrke eltávolító fém fejecske még rendben van, bár a körmök melletti bőrt nem szedte le, csak a körömágynál lévőt. A rózsaszín fejjel lehet finomítani a fémfej munkáján. Most jön a fekete leves: a polírozó fej nem csinál semmit, a nagy, körömreszelésre ajánlott feltéttel meg állandóan leáll a szerkezet, ha minimálisan is jobban hozzáérek vele a körömhöz.
3000 Ft-ért vettem, tehát nem vártam szalonminőségű berendezést. Mégis dühös vagyok, mert csak egy picivel erősebb motor és 2 használható fej kellett volna az üdvösséghez.
3 csillag, de ebben a külcsíny, az ergonómia és az ár is benne van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 27.

3 csillag, de ebben a külcsíny, az ergonómia és az ár is benne van.

monitattoo

2014. június 26.

Nagy csalódás!!! Egyedül a bőr eltávolító használható. Ez is valami. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 26.

Nagy csalódás!!! Egyedül a bőr eltávolító használható. Ez is valami. :)