Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2014. május 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ecsetek

1. Szemhéjtus-applikátor
  2. Szemöldökkefe
  3. Szemhéjpúder-applikátor
  4. Szemöldökcsipesz

evelinbardos

2019. október 24.

Egyáltalán nem éri meg az árát.
Nem ajánlom.
A szemöldökcsipesze jó, de ennyi.
Szétesik, az ecsetek semmire nem valók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Egyáltalán nem éri meg az árát.
Nem ajánlom.
A szemöldökcsipesze jó, de ennyi.
Szétesik, az ecsetek semmire nem valók.

faatama

2015. november 27.

Hát szerintem ez sajnos nem éri meg az árát. A csipeszt és a szemöldökkefét tudom használni úgy-ahogy, de azt kapok olcsóbban is, a szemhéjtus applikátor egy vicc, én a szemöldökömre használgatom (de arra is van jobb, úgyhogy nagyon ritkán akad a kezembe), a szemhéjpúder applikátor pedig nem tud púdert felvenni-leadni. Pff... nagy csalódás, felesleges pénzkidobás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

mariann1341

2014. szeptember 18.

szerintem nagyon klassz :) könnyű vele dolgozni, a szemöldökcsipesz részét ki kell venni a tartójából, én ugy tudok vele dolgozni, nekem 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

lilu97

2014. június 25.

Összességében nagyon jó kis kompakt készlet! MInd a két applikátorral jól lehet dolgozni és a szemöldökkefe is nagyon jól működik.Az egyedüli gond a szemöldökcsipesz.Lehet csak én vagyok béna de nem tudom rendesen használni ugyhogy emiatt csak 4 csillag:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 25.

Riruka

2014. május 31.

Jó kis termék. Az én kis kezemben még éppen használható a csipesz, de igaz ami igaz, nem a legkényelmesebb. A többi része is rendben van, jó a szemhéjpúder ecset is, de a szemhéjtus-applikátor kissé vastag, én még a szemöldökömön sem tudtam túl precízen használni, bár aki az ilyet szereti, annak ezzel sem lesz gondja. Egyelőre 4*, majd meglátjuk, hogy gyakori használat mellett elkezdenek-e lötyögni az illesztések.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 31.

edibaba

2014. május 27.

Főként a szemöldökcsipesz és -kefe miatt vettem meg.
A csipesz sajnos olyan pici, hogy alig lehet normálisan megfogni, így számomra használhatatlan. A kefét spirál helyett használom, így könnyen fel tudom vinni a ricinusolajat a pilláimra, szemöldökömre. Az applikátor részeiről nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 27.

Főként a szemöldökcsipesz és -kefe miatt vettem meg.