Avon

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karaibrahimgil, Módosítva: 2017. február 5.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajformázók

A prémium hajkefe egy biztonságos alternatívája lehet a haj kiegyenesítésének. A 100%-ban természetes sörtéi finoman fésülik ki a gubancokat, miközben csúszásmentes nyele biztos tartást ígér.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Deena

2017. február 20.

Én már két alkalmat is használtam, ügyetlenkedek még vele, valahogy rá kellene jönnöm a helyes technikájára, nyilván nem várok szögegyenes vasalt hatású hajat. De bízom benne lassan bele jövök :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.