Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2014. október 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

• erősen fogja a hajadat, nem csúszik ki belőle
  • megkönnyíti a hajformázást, ha szárítás közben tincsenként feltűzöd a hajad
  • kiváló segítség hajsimításhoz vagy haj göndörítéshez
  • használhatod otthoni hajfestéshez is

Jukka

2021. december 1.

Beépültem, hogy olcsóbban vásárolhassak. Összevettem sok mindent (vagy ajándékba kaptam), a nagy részüket nem vagy alig használtam.
Kiegészítőken szerintem vannak jó dolgok az avonnál. Ezeket a csatokat hajszárításhoz használom. Lehetne erősebb a rugójuk, hogy ne csússzon ki az amúgy sem erős hajam, de végzik a dolgukat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 1.

mlexa

2019. június 21.

"Erősen fogja a hajat,és nem csúszik ki belőle" Tényleg??? Hát egyáltalán nem fog ez semmit! Még a legkisebb tincset sem tartja meg, szinte azonnal kiesik a hajamból. Ez egy semmi! Annyira gagyi, hogy szavak sincsenek rá! A 100 forintos boltban jobbak vannak! Senki ne vegye meg, mert csak pénzkidobás!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

JudyRe

2017. február 8.

Nővérem vásárolta, én csak kipróbáltam tusolás előtt. Ilyen rossz hajcsattal ezer éve nem találkoztam! Semmit nem tart, még egy vékony tincset sem, teljesen kicsúszik a haj belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 8.

Adnilem

2016. október 19.

:D Kicsit vicces (a többi vélemény után), de én szeretem! Hajszárításhoz használom, a tincseket ezzel választom le és csatolom a fejem búbjára, amíg sorra nem kerülnek. Először vettem kettőt, majd még kettőt (akcióban természetesen :)). Most rendeltem az új fajtából, abban 3 db van, kíváncsi vagyok, hogy változtattak-e rajta.

Úgy használom, hogy megtekerem a tincset és feltűzöm, úgy nekem tart rendesen. Nem túl vastag tincseket választok le, pont akkorát, ami a körkefére ráfér. Hátközépig érő hajam van. Az Avontól nagyon kevés termék, ami bevált, ez az egyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 19.

dsara

2015. december 7.

Nem sok mindent tart... Semmire nem tudom használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

Nem sok mindent tart... Semmire nem tudom használni

Dea

2015. augusztus 26.

Hát amire rendeltem arra nem volt jó,most arra használom,hogy a barátom haját elcsipeszeljem,ha az arcát krémezem,arra pont jó :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Ella

2014. november 25.

Kb. 5 éve rendeltem, azóta csak dobálózik, rendszerint a lányaim játszanak vele. Sehogy sem tartja meg a hajat. Egyszer használtam 1-1 vékony tincsre hajszárítás közben, de annak sem igazán vált be. Ha ezt tudom, nem veszem meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 25.

Garykata

2014. november 12.

Még, hogy erősen fogja a hajamat?? Ez egy kukába való semmit nem érő termék. Semmit nem tart és kicsúszik a hajból, pedig nekem vékony szálú, gyenge hajam van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 12.

timitoldi

2014. november 5.

Megrendeltem és egy kicsit csalódtam. Elég dús, vastagszálú, hosszú hajam van és nekem nem tartja meg. Kicsúszik a frizurámból pár mozdulat után. Sem szárításhoz, sem pedig hajformázáshoz nem ajánlom. Talán akinek vékony szálú haja van, az lehet meglenne elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 5.