Avon

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogirepcsin, Módosítva: 2017. február 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ecsetek

Az alapozó sima felviteléhez.

dudorka

2018. június 23.

Ez az ecset pénzkidobás volt, az alapozót csak csíkozva és iszonyatos pepecseléssel lehetett felvinni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

dreammiyss

2017. szeptember 9.

Alapozásnak számomra nem felelt meg. Maszkok, pakolások felvitelére használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Alapozásnak számomra nem felelt meg. Maszkok, pakolások felvitelére használom.

Vandabudai

2017. január 25.

Nem, ez nem alapozó ecset, ez jó indulattal is egy korrektor ecset, esetleg alapozó felvitelére való ecset de hogy valaki ezzel dolgozza el az alapozót, hát nemtudom, a kb 3 perces alapozást olyan 15 percre növelné. Amúgy nem rossz, de nem alapozásra való:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

queenofhearts

2017. január 3.

Az első alapozóecsetem, azóta is használom. Imádom. Puha, jó kialakítású, nálam nem csíkoz és nem szívja magába az alapozót, ha elfelejtem kimosni, akkor sem lesz kemény és/vagy használhatatlan, könnyen tudom tisztítani (olivaolaj + mosogatószer, iszonyú hamar kiszed mindent az ecsetekből).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 3.

Fruzsci

2016. december 17.

Még régebben vettem, de hogy minek? :D Alapozáshoz szerintem egyáltalán nem jó...csíkoz, beissza az alapozót, tök sokáig tart felvinni. Néha korrektor eldolgozására használom, de amúgy csak ott áll az ecsetek között.

Pont ma mostam ki az összes ecsetemet és azt hittem leesik az állam.....mosás után, nem egy-két száll, hanem majdnem a negyede(!!!!!) kijött az ecsetből..hát eddig se szerettem, de ezek után még annyira sem. A párszáz forintos ebayes ecseteim sokkal jobban bírják, mint ez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Marcsika0720

2016. december 5.

Nagyon jó kis ecset 😀 Az avon szerintem nagyon jó minőségű ecseteket alkotott. Több avonos ecsetem is van. Nagyon puhák, jó velük dolgozni. Használom/használtam ezt az ecsetet alapozó felvitelére is bár én korrektor ecsetnek használom szerintem arra is kiváló, az alapozót kicsit tovább tart felvinni illetve azt érdemes tudni hogyha ezzel az ecsettel visszük fel az alapozót akkor sokkal erősebb hatást lehet elérni. Ár érték arányban szerintem nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Cynthia99

2016. december 4.

Ez volt az első alapozóecsetem és az utolsó is,inkább a szivacsoknál maradtam. :D Nekem borzalmas volt,teljes maszkhatást tanúsított,később már csak a púdert vittem fel vele a szemhéjamra de ma már azt se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 4.

sandra1230

2016. december 3.

Igazából nem tudtam mi lehet ezzel az ecsettel a probléma mindig is éreztem, hogy valami nem stimmel vele aztán amikor olvastam itt a hozzászólásokat akkor esett le, hogy igen tényleg nagyon sok alapozót magába szív. Az ecset formája szerintem megfelelő nekem kézre esik és az ecset sörtéi se durvák de sajnos kicsit olyan mintha egy szivacs lenne szinte az alapozó felét magába szívja. Valamint tényleg csíkokba teszi fel az alapozót amit egyszerűen nem értek, hogy miért. Nagyon sokat kell vele pepecselni mire rendesen el dolgozza az alapozót. Ettől függetlenül amíg nem találok egy másik alapozó ecsetet addig marad ez de szerintem majd megtartom tartalék ecsetnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

Verus417

2016. november 4.

Ez az első alapozóecsetem,elég régóta használom. Mikor elfelejtem kimosni a hétvégén nagyon nehéz vele dolgozni,egyébként elmegy. Nem a legjobb ecset,de ennyi pénzt megér.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 4.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
tinczu

2016. október 20.

Nekem nem vált be,nem szerettem úgyhogy elég rövid időn belül meg is váltam tőle,inkabb való testesebb arckrémek vagy maszkok felviteléhez,mint alapozáshoz..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.