Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Breki

2015. június 22.

Egyszerűen imádtam olyan finoman hámlaszt. Pihe puha lesz tőle a bőr! Vizes arcra használtam szuperlágy fogkefével végigmaszírozva a bőrt pár percig és csodákat tesz. Már egy ideje nem láttam a katalógusban nagy bánatomra pedig kiváló termék volt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 22.

Szofi_5

2014. április 1.

Anyukám használja. Megvan vele elégedve, mert finoman csiszolja a bőrt. Nem durva szemcséjű. Használat után nagyon puha és sima a bőre.Szuper termék! Nálunk 5csillag! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 1.