Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szawai, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megjelenés éve: 1999

Illatjegyek: citromverbéna, cédrátcitrom, bazsalikom, kakukkfű, gyöngyvirág, spanyol jázmin

Avon Aqua Frais parfüm eladó
Ár: 8500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: Leírásban , Helyszín: Átvétel Budapest (Köki, Shopmark) , fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit!
Avon Aqua Frais fújós eladó
Ár: 1500 Ft / 2800 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: 5 ml vagy 10 ml parfümszóróban, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki vagy Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit!

szawai

2017. december 28.

Kb 18 év után ismét sikerült találkoznunk (egy kedves Krémmániástól szereztem be ezt az antik kincset), ifjúkorom egyik kedvence volt. Bár az edt színe kicsit megsötétedett az évek során, az illat nem változott: a szabadság (friss tengeri szellő) illata - legalábbis akkortájt ezt jelentette :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.