Avon

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

"Csak Te meg én... és a világ megszíűnik körülöttünk. Akár egy szenvedélyes ölelés, úgy csábítja el érzékeidet az Avon Attraction Rush for Her parfüm a rózsaszín grépfrút és a szamócalevél sziporkázó illatjegyeivel, melyek az ellenállhatatlan indiai jázminnal egyesülnek, hogy aztán az étcsokoládé érzékisége és az ámbra hipnotikus akkordja koronázza meg ezt a feledhetetlen illatot."

Ár: 2500 , Eladó: Bogika95
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó ajánlott
Ár: 2000postával , Eladó: Nettuska
Állapot: Használt, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom

olahtimii

2020. július 1.

Már talán az 5. üveget fogom megkezdeni, annyira bejött ez az illat. Édes-fűszeres illat, ami az én karakteremhez igazán illik, már hallottam ismerőstől olyat, hogy máson megérezte ezt az illatot és én jutottam eszébe, annyira hozzám illik. A tartósságán lenne mit javítani, mert napközben újra kell magam fújni, de lehet, hogy az én orrom szokja meg az illatot. Egy darabig még biztosan fogom venni, mert eddig ez volt az első parfüm, amit nem tudok megunni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

rammy717

2020. március 1.

Szerintem ez az egyetlen Avon parfüm, ami tényleg igazán jó illatú, és érdemes megvenni. Nincs benne az a "tipikus Avon illat", ami ott van minden parfümükben (és nem is jó).
Hétköznapokra tökéletes illat, nem tolakodó, mégis kellemes. Édes gyümölcsös-virágos illat. A tartóssága miatt -1 pont, mert csak rövid ideig tart ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

Annabella0

2020. február 17.

Nálam ez az örök kedvenc parfüm!
Imádom az illatát, most használom a 4. üveggel el.
Tartósságával teljesen megvagyok békülve, szerintem tartósabb mint a sima Attraction.
Hatalmas kedvenc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 17.

Nálam ez az örök kedvenc parfüm!
Imádom az illatát, most használom a 4. üveggel el.
Hatalmas kedvenc.

Kodi

2020. január 26.

Sose értettem az anyaillat viszonylagos népszerűségét, tipikusan az az Avon parfüm, ami tartós, de nagyjából 200 foritosnyi területen mutogatja magát, húzza a csíkot, de szillázs mégse vesz körül, kevés összetevő, olcsó hatás. A Rush viszont meglepő módon egész jó, teljesen más koncepció, a szilvát felülírja a csokis ámbra, pici virágosság, némi méz. Inkább trendi ez a parfüm, mint különleges, de egész jó választás lehet a hétköznapokban. Tartóssága is megfelelő, bár intenzitása gyorsan gyengülni kezd, azért bőrközelben még este is érezhető volt. Egyébként volt már hasonló parfümjük, engem talán az egykori Extraordinary-re emlékeztet legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 26.

birobarbara85

2019. szeptember 19.

Nagyon kellemes illat. Ez is és az anyaillatot is szívesen használom. Bár a Rush inkább a második helyezett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Puszedli83

2019. augusztus 1.

Mintám volt belőle, tetszett az illata,rendeltem egy 10ml -s kiszerelést.
Az már nem jött be, nekem olyan, mint egy férfi parfüm...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Mintám volt belőle, tetszett az illata,rendeltem egy 10ml -s kiszerelést.
Az már nem jött be, nekem olyan, mint egy férfi parfüm...

sidoraer

2019. július 5.

Számomra egy kicsit nehéz illat volt, ezért annyira nem vált a mindennapi kedvencemé, de ettől eltekintve, egy elég tartós, elegáns parfüm, alkalmakra szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 5.

Reniiii

2019. július 2.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt, a sima Attractionnal együtt. Lassan dönteni sem tudok hogy melyiket szeretem jobban. Egy gond van vele hogy az avon újságban kb 4 havonta ha benne van, nehez a beszerzese.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 2.

Lory

2019. május 11.

Ámbrás-pralinés illat,icipici virágos mellékzöngével.Melengető téli illatnak mondanám,az én bőrömön mégis érdekesen alakult télen.Ha akkor írtam volna jellemzést róla,elég semmitmondó édeskés kis löttynek tituláltam volna.Aztán február-márciusban,amikor melegszik az idő,erőlködik a nap de még csíp a levegő,na akkor történt meg velünk az áttörés.Sokkal szebben jött elő a csokis-pralinés-gourmand alap.Nem mondanám meg,hogy Avon illat,sokkal minőségibb,összetettebb illatélményt kaptam.Csodálkoztam is rajta,mivel alapjáraton a téli meleg,fűszeres vagy édeskés vonal amivel én barátságban vagyok és ezek az illatok valóban télen muzsikálnak szépen a bőrömön.Az Attraction Rush megtréfált és egy picit enyhébb időben mutatta meg rajtam az igazi arcát:))Nem bánom egyáltalán,így a 3 csillagja helyett kapott 4-et tőlem.Jah és kérdezni is mostanában kérdezgették tőlem,hogy"mi ez a finom illat,ami rajtad van?"(Férfiak,nők egyaránt).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

angelina69

2019. április 19.

2019.04.19.
Ha másfél évvel ezelőtt valaki azt mondja, hogy ez nekem jobban bejön, hát bizony egy elnéző félmosollyal jutalmaztam volna. Nem tudom, mi van velem mostanság, de kívánom az édeskés illatokat. Nem az émelyítően édeseket, inkább az olyan kis "finomakat". Megrendeltem egy 10 ml-s kiszerelést, és most elleszek vele egy darabig. A legutóbbi véleményemet sajnos csak egy blatteres próba után írtam... elhamarkodottan. Most, hogy közelebbi kapcsolatba kerültünk egymással eggyel feljebb húzom. Nekem ez tényleg "finom" illat, olyan édeskésen, ennivalóan. Csöppet gyümölcsös és virágos is, de alapvetően édeskés, gourmand. Hogy az illatnak vagy a tavasznak köszönhető-e nem tudom, de még a kedvem is jobb lett, ha ezt viseltem. (Nem vagyok Av... céggel kapcsolatban). Nekem az ilyen illatok szigorúan egy-két pisszentéssel használandók. Mostanság, hogy az időjárás inkább hűvösebb arcát mutatta, jobban ki tudtam használni.

2017.08.13.
Most, hogy megláttam róla a véleményt, eszembe jutott, nem régen jártam az Avon mintaboltban, ahol ezt is megszaglásztam, igaz csak blatteren. Virágos csokoládé, inkább gourmand, mint édes. Hasonlít az új TTA-ra, bár akkor inkább ez, mint az. Nem az én illatvilágom, ezért nagyon nem is tudok róla áradozni. Egyébként blatteren az átlagos kb. 4 órás tartósságot hozta, átlagos szillázzsal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 19.

2019.04.19.

2017.08.13.