Avon

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2021. október 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

"Csak Te meg én... és a világ megszíűnik körülöttünk. Akár egy szenvedélyes ölelés, úgy csábítja el érzékeidet az Avon Attraction Rush for Her parfüm a rózsaszín grépfrút és a szamócalevél sziporkázó illatjegyeivel, melyek az ellenállhatatlan indiai jázminnal egyesülnek, hogy aztán az étcsokoládé érzékisége és az ámbra hipnotikus akkordja koronázza meg ezt a feledhetetlen illatot."

Ár: 8.000 Ft , Eladó: csicsy22
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Utalás után foxpost / packeta
Avon Attraction Rush for Her parfüm eladó
Ár: 7500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: képen, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki vagy Határ út), fizetés: Utánvéttel nem küldök semmit! Foxpost, posta vagy személyes átvétel. (Packeta és Easybox nem játszik!)

kalmaniki

2023. október 25.

Édes, meleg, bekuckózós illat. Ősszel, télen szeretem használni. Brutál tartós, 2 fújást egész nap érzek magamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 25.

Eszti0714

2023. február 24.

Édes illat, de nekem fűszeres is. Tartós

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 24.

Édes illat, de nekem fűszeres is. Tartós

radioaktiva

2022. január 10.

Ő egy nagyon jó kis illat, szeretem. Nyáron sok, de ebben az időben remek. Nem sok, nem zavaró, kellemes hétköznapi komfortillat. Mivel nem tartós, így nem kaphat 5 csillagot sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 10.

borbasemese

2022. január 9.

Sajnálom, hogy már nem igazán lehet hozzájutni, sőt nemrég láttam meg, hogy a gyátása is megszűnik. Számomra az Attraction kollekció és a márka egyik legjobb darabja volt. Örülnék, ha találkozhatnék még hozzá hasonló illattal a márka új tagjai közt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 9.

leader90

2021. június 22.

Nem tipikus Avonos illat 🤭🤭🤭 hétköznapra teljesen jó, semmi extra, nyárra azért már sok lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

Moncherrys

2021. február 17.

A sima Attraction szerintem jobb és tartósabb is,mint ez,de elhasználható illat. Alapvetően édeskés illat ez is. Tartóssága rajtam közepes, az elsőt többször újra vettem és veszem is,ez nem tartozik közéjük :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

Bellana

2020. október 17.

A kedvencem a sima Attraction, így gondoltam kipróbálom a többi változatát is, most jutottam ehhez a darabhoz, habár nagyon finom illata van, kissé számomra fanyar, nem annyira kellemes, mint az eredeti, ezért csak 4 csillag nálam.

Update: Úgy döntöttem számomra mégis 5 csillagos lesz, mivel ami az elején nekem fanyar volt gyorsan elnyugodott és maradt egy nagyon kellemes, erőteljes friss és édeskés illat. Ugyanolyan szuper parfüm, mint az alap változata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 17.

E2i99p

2020. szeptember 12.

Szerelem volt első szaglásra. Az összes kollégám is felhagyott a sima attraction-nel és átvoltott a Rush-ra. Imádjuk!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

olahtimii

2020. július 1.

Már talán az 5. üveget fogom megkezdeni, annyira bejött ez az illat. Édes-fűszeres illat, ami az én karakteremhez igazán illik, már hallottam ismerőstől olyat, hogy máson megérezte ezt az illatot és én jutottam eszébe, annyira hozzám illik. A tartósságán lenne mit javítani, mert napközben újra kell magam fújni, de lehet, hogy az én orrom szokja meg az illatot. Egy darabig még biztosan fogom venni, mert eddig ez volt az első parfüm, amit nem tudok megunni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

rammy717

2020. március 1.

Szerintem ez az egyetlen Avon parfüm, ami tényleg igazán jó illatú, és érdemes megvenni. Nincs benne az a "tipikus Avon illat", ami ott van minden parfümükben (és nem is jó).
Hétköznapokra tökéletes illat, nem tolakodó, mégis kellemes. Édes gyümölcsös-virágos illat. A tartóssága miatt -1 pont, mert csak rövid ideig tart ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.