Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: borbasemese, Módosítva: 2019. május 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsalád: gyümölcsös-virágos-orientális

Fejjegyek: gyömbér, szilva, mandarin

Szívjegyek: arab jázmin, fekete írisz, frézia

Alapjegyek: pézsma, ámbra, bőr illatjegy, kasmírfa

Ár: 2800 , Eladó: LPE
Állapot: Egyszer fújt , Helyszín: Kőszeg és környéke , fizetés: Postán maradó ajánlott küldemény
Avon Attraction Sensation for Her szett
Ár: 4000 Ft szettben , Eladó: Lizett
Állapot: Bontatlan csomagolás (fóliás), Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel, más település esetén banki átutalás után postázom
HRenata

2019. október 26.

A kedvencem az összes Attraction közül. Édeskès, de fűszeres is, nekem kimondottan őszies illat, szerintem egyediség is van benne, pont az amit sokan maszkulinnak mondanak. Számomra nem túl fèrfias egyáltalán, hanem érdekes. Tartòssága kb 4-5 óra rajtam, nap közepén újrafùjom és rendben vagyunk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 26.

adelevagyok

2019. október 22.

Én kiállok emellett a parfüm mellett.
A 10 milis parfüm van meg nekem, még megjelenésekor rendeltem meg magamnak, de már célozgattam a nővéremnek, hogy örülnék egy nagy kiszerelésű szettes megoldásnak is, mert nagyon tetszik nekem az illat és a dizájn egyaránt.
Na szóval...
Az illata az elején meglepett engem, sokkal édeskésebb lötyire számítottam. Az első fújás számomra is nagyon erős, maszkulinos, de pár perc múlva én már nagyon kiérzem a szilva illatjegyét, ami engem minden parfümben az őszre emlékeztet. Valóban férfiasabb, mint a sima Attraction vagy az Attraction Rush, de aki szereti egy kicsit is az arab “ízlésvilágot”, annak szerintem ez egy nagyon jó választás lehet.
A tartósságát is csak dicsérni tudom, rajtam egy 8-9 órás műszakot simán kibír, még munka után is érzem magamon valamennyire, pedig aztán magunkon sokkal kevesebb ideig érezzük az illatokat, mint mások.
A színe nálam pluszpont, nagyon szép kinézete van az egész parfümnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

Én kiállok emellett a parfüm mellett.
Na szóval...
A színe nálam pluszpont, nagyon szép kinézete van az egész parfümnek.

kalmaniki

2019. október 20.

Számomra nagyon férfias az illata, szerencsére csak mintát rendeltem belőle. Az anyaillathoz köze sincs. Egyetlen pozitívuma, hogy tartós...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Agicaa

2019. október 5.

Sajnos meg sem közelíti az anyaillat egyediségét, tartósságát, hatósugarát...egyszóval semmijét. Valóban maszkulin a leszáradás után, ami lehet, hogy valakinek pont beválik, mert valóban nem egy tucatillat ezáltal, de nekem nagyon nem a stílusom. Az üvege és a színe tetszik persze, de ez sajnos kevés ahhoz, hogy 3-nál több csillagot kapjon tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 5.

Alaya

2019. július 23.

Hát, nem mondom hogy az eddigi legjobb Avon illat.... A katalógusban tetszett, de amikor magamra fújom... Hát, nem tudom. nem az igazi. Kicsit erőteljesebb illat, kevésbé gyümölcsös mint gondoltam. Azért elfújkálom majd, de többet nem fogom megrendelni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 23.

abicicaaa

2019. július 1.

Olyan hulye vagyok, hogy az mar faj. Papíron való szagolgatas utan beneveztem a mini parfumre. Természetesen köszönőviszonyban sincs az igazi illattal, tanulhattam volna az eddigiekbol, hogy ugysem lesz olyan.
Gyumolcsos, bovli kis illat, nem okoz fejfajast, de ugyan olyan mint a tobbi avon illat, semmi egyediseg, a titkos avon osszetevore epitve.
Most fejeztem be végleg az avonnal, meguntam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

Most fejeztem be végleg az avonnal, meguntam.

alizee

2019. július 1.

rég nem kísérletezgetek már avonos parfümökkel, viszont az utolsó (számomra) eltalált illatunk ennek a sima attraction-je volt, elfújkáltam belőle egy 30milist úgy, hogy nem untam meg. ez nagy szó, főleg ha avonos!
viszont ez tetszett a papíron, úgyhogy rendeltem belőle egy testpermetet ami kifejezetten erős és tartós permet létére! másrészt nekem nagyon tetszik, bár nem erre a kánikulára van kitalálva de egy édes füstös szilvás illat, maszkulin leszáradással amit én kifejezetten szeretek mert nem fejfájdítóan tömény. parfümben nem fogom megvenni, de lehet még egy testpermetre benevezek majd ősszel.
szerintem be kellene fejezniük a tucatillatok gyártását és újrakiadását más üvegben és hasonló illatokra fókuszálni mint ez...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

csedoiza

2019. május 28.

Inkább az friss, gyümölcsös illatokért rajongok, de néha van egy-egy illat, ami annyira megfog, hogy azon nem tudok túllépni. Jelenleg most ez a parfüm volt az, ami számomra nagyon bejött. Nem ismerem, nem próbáltam semmilyen másik változatát, de nekem ez nagyon tetszik. Tényleg nagyon jellegzetes illata van, de pont ez az ami különlegessé teszi. Azt meg kell vallani, hogy nem valami tartós. De lehet pont ez a titok, hiszen valóban kissé szúrós illata van, emiatt ha egész nap magamon érezném, lehet már zavarna. De így pont jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

spavanilly

2019. május 23.

NEM.
Az eredeti Attraction számomra felűlmúlhatatlan. A Rush tesó még kellemes, de nővérének csak halovány árnyéka.
Ez a Sensation pedig annyira bántóan szúrós és maszkulin, hogy...lehet, ki kellett volna hagyni belőle az " arab jázmint".
A szilva határozottan kiismerhető az első fújás után ( Totál az Ice- tea szilvás winter- editionja), de gyümölcsösségét hamarosan elnyomja a már fennt említett illatjegy.
Sajnos nagyon tartós.
Mi nem leszünk jóban, de a bőrkémia miatt simán meglehet, hogy valakin csábító arcát mutatja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 23.

NEM.
Sajnos nagyon tartós.

NovErke

2019. május 22.

Először csak az illatosított oldalt teszteltük, ami alapján anyukámat idézve "szekrényszagú" :D Most már van belőle mintám is, így már sokkal jobb mint az illatosított oldalon, viszont így sem igazán győzött meg, valahogy nem az én világom. Az első két változata sokkal jobb ennek a parfümnek, bár szerintem mutat velük hasonlóságot. Ilyen édes - fűszeres illat nekem, végülis nem rossz, biztos fog kapni szerintem az eddigieknél jobb értékelést is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.