Avon

Ár:   6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: borbasemese, Módosítva: 2019. május 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsalád: gyümölcsös-virágos-orientális

Fejjegyek: gyömbér, szilva, mandarin

Szívjegyek: arab jázmin, fekete írisz, frézia

Alapjegyek: pézsma, ámbra, bőr illatjegy, kasmírfa

3000 Bontatlan Avon Attraction Sensation szett
Ár: 3000+Foxpost , Eladó: googles
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, Fót, Göd, Dunakeszi, fizetés: Foxpost vagy személyesen (Bp 4., 15.), Göd, Dunakeszi, Fót

tishargitay

2020. augusztus 31.

Érett nőies parfüm. a virágos oldala tán a legdominánsabb mind közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

Érett nőies parfüm. a virágos oldala tán a legdominánsabb mind közül.

d.anett89

2020. augusztus 26.

Imádom. Tartós,kellemes finom illata van. Órákon át lehet érezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Imádom. Tartós,kellemes finom illata van. Órákon át lehet érezni.

pcsengi99

2020. január 22.

Borzasztoan tartos, volt hogy meg furdes utan is ereztem magamon az illatot. Sokaig keresgeltem a megfelelo parfum utan de azt hiszem vegre megtalaltam. Nem faj tole a fejem es magamon is erzem, tobben is megdicsertek mar szoval tokeletes. Biztosan ujraveszem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 22.

angelina69

2019. december 27.

Már megvan egy ideje. Csak 10 ml-s. Nem igazán fogy. Az első 10-15 perc rajtam nagyon szép. Üde, friss, roppanós. Aztán csak szilva bőrrel fával. Talán valahol elrejtve némi virágosság. Nem találom pasisnak, de persze nem is az a fajta cukorkás, vaníliás édesség, melyre mostanában sokan vevők. Nem egy tündi-bündi illat, inkább komolyabb, mint egy Beethoven szonáta. Az átmeneti idő kedvezett ennek az illatnak a legjobban. A hidegben nagyon karcos lett rajtam. Nem harsány, de jelen van. Szerintem, akivel harmonizál, azon szép illattá válhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 27.

alea

2019. december 13.

Nem. Sajnos nekem nagyon nem jött be. Számomra fejfájást előidéző illat. "Sajnos" tartós, egyet fújtam belőle a ruhámra, hogy teszteljem, és még másnap is éreztem az illatát. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 13.

HRenata

2019. október 26.

A kedvencem az összes Attraction közül. Édeskès, de fűszeres is, nekem kimondottan őszies illat, szerintem egyediség is van benne, pont az amit sokan maszkulinnak mondanak. Számomra nem túl fèrfias egyáltalán, hanem érdekes. Tartòssága kb 4-5 óra rajtam, nap közepén újrafùjom és rendben vagyunk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 26.

adelevagyok

2019. október 22.

Én kiállok emellett a parfüm mellett.
A 10 milis parfüm van meg nekem, még megjelenésekor rendeltem meg magamnak, de már célozgattam a nővéremnek, hogy örülnék egy nagy kiszerelésű szettes megoldásnak is, mert nagyon tetszik nekem az illat és a dizájn egyaránt.
Na szóval...
Az illata az elején meglepett engem, sokkal édeskésebb lötyire számítottam. Az első fújás számomra is nagyon erős, maszkulinos, de pár perc múlva én már nagyon kiérzem a szilva illatjegyét, ami engem minden parfümben az őszre emlékeztet. Valóban férfiasabb, mint a sima Attraction vagy az Attraction Rush, de aki szereti egy kicsit is az arab “ízlésvilágot”, annak szerintem ez egy nagyon jó választás lehet.
A tartósságát is csak dicsérni tudom, rajtam egy 8-9 órás műszakot simán kibír, még munka után is érzem magamon valamennyire, pedig aztán magunkon sokkal kevesebb ideig érezzük az illatokat, mint mások.
A színe nálam pluszpont, nagyon szép kinézete van az egész parfümnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

Én kiállok emellett a parfüm mellett.
Na szóval...
A színe nálam pluszpont, nagyon szép kinézete van az egész parfümnek.

kalmaniki

2019. október 20.

Számomra nagyon férfias az illata, szerencsére csak mintát rendeltem belőle. Az anyaillathoz köze sincs. Egyetlen pozitívuma, hogy tartós...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Agicaa

2019. október 5.

Sajnos meg sem közelíti az anyaillat egyediségét, tartósságát, hatósugarát...egyszóval semmijét. Valóban maszkulin a leszáradás után, ami lehet, hogy valakinek pont beválik, mert valóban nem egy tucatillat ezáltal, de nekem nagyon nem a stílusom. Az üvege és a színe tetszik persze, de ez sajnos kevés ahhoz, hogy 3-nál több csillagot kapjon tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 5.

Alaya

2019. július 23.

Hát, nem mondom hogy az eddigi legjobb Avon illat.... A katalógusban tetszett, de amikor magamra fújom... Hát, nem tudom. nem az igazi. Kicsit erőteljesebb illat, kevésbé gyümölcsös mint gondoltam. Azért elfújkálom majd, de többet nem fogom megrendelni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 23.