Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Segít megtartani a kisbaba puha és hidratált érzetű bőrét.

rtteszvesz

2014. március 13.

Nekem az illata nem tetszik, az állaga érdekes, nem olajos a bőröm utána, én használom el, mert a lányomnak vettem, de ő két használat után kijelentette, hogy ezt nem kenhetem rá többet, nem tudom mi nem tetszett neki, de nem engedi magára kenni. Nem veszem meg többet.

1 hónap használat után egy-egy száraz foltot érzek a bőrömön. Én sem használom el :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 13.

erzsoka83

2013. július 30.

Szerintem nagyon szuper kis termek,en nagyon kedvelem es a tesom babaja is ,akinek erzekeny a bore,persze mint minden kisbabanak de ezzel nincs gond

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 30.

shara88

2013. február 14.

az állaga nem teljesen olajos, inkább az olaj és a zselé keveréke. jól hidratálja a bőrt és kellemes a bőr tapintása a használata után. az illata is fantasztikus, tipikus babaillat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

mayc

2013. január 21.

Tegnap kapta a kislányom,ma bontottam fel,és először magamon próbáltam ki. Azt hittem,hogy tévedésből írták rá,hogy babaolaj,amikor a kezemre kentem,az állaga olyan volt,mint a tusfürdőnek,és amikor elkezdtem kenni a kezembe,habzott. Illatra ugyanolyan,mint a tusfürdő testvére,ami nekem nagyon tetszik. Az is szimpi,hogy nagyon hamar beszívódott és nem volt utána zsíros,olajos a bőröm,mint más hasonló termékeknél. Esti fürdetés után lehet,hogy kipróbálom a lánykámon,aztán majd megírom,hogy bevált-e :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

rb09

2012. december 1.

Ma érkezett meg, de nem olajos az állaga, inkább nyúlós, gél szerű. Ennek ilyennek kell lennie, vagy megromlott? :S Kipróbáltam, egyáltalán nem hidratál, a bőröm ugyan olyan száraz, az illata kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 1.

karakumsivatag

2012. november 13.

Tucatnyi testápolót kipróbáltam. Használok babaolajat és egyéb olajakat, de attól csak pattanásaim lettek, a bőröm száraz maradt. Ez viszont tényleg megnyugtatja a bőröm, nem zsíros, könnyen beszívodik. És illatmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, PEG-6, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate