Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2014. november 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

15 ml-es keszerelésű szórófejjel ellátott minikölni.

Pocok96

2018. február 26.

Még mindig van belőle, eltettem emlékbe annyira szerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Még mindig van belőle, eltettem emlékbe annyira szerettem!

zdoreebaba

2016. július 10.

Ha jól emlékszem, akkor ez volt az az illat, amit az amerikai Dancing with the star, a magyarul is futó Szombat esti láz táncos esti műsor beharangozójára készített az Avon. Ennek van egy párja is, ami a Latin Sansation nevet kapta. Amint megláttam a katalógusban a mini változatokat, úgy döntöttem megveszem őket, hiszen árban is jók voltak. A ballroom beauty (magyarul: a báltermi szépség) egy igazán egyedi, kifinomult illat. Nekem első kifújásra szirupszerű, erős, fejfájdítós illata volt, viszont ahogy kezdett leszáradni egyre finomabb, púderes, lágy nőies illatként bontakozott ki. Általában megtalálható a kis táskámban, főleg tavasszal. Én a legjobban a málnát érzem rajta, így kétség sem férhet hozzá, hogy ez az új kedvenc illatom! Egy a gond, hogy már nem kapni... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Szalbri

2016. március 2.

Csodálatos illat volt. Nagyon sajnálom, hogy már nem forgalmazzák. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 2.

Csodálatos illat volt. Nagyon sajnálom, hogy már nem forgalmazzák. :(

olahnemese

2015. szeptember 15.

Nagy nehezen beszereztem ezt a csodát, sajnos már nem kapható. Kifújva virágos-gyümölcsös, nagyon kellemes, száradás után pedig finom púderes. Rajtam nagyon sokáig tartós, bőrön 1 napot kibír, ruhán viszont napokig érezni. Nekem nagyon-nagyon bejön, imádom!
Nem bánnám, ha ugyanezt az illatot visszahozná az Avon... (más névvel, más köntösben)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

mikoto.nina

2015. január 17.

Kedvenc illatom! Sajnálom, hogy már csak 15ml kiszerelésben kapható. Virágos-gyümölcsös illat! Mindig megdicsérik, ha ezzel fújom be magamat. Nagyon tartós rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 17.

cherry83

2014. november 18.

Pár éve kapható volt normál kiszerelésben és testpermetben is. Nagyon kellemes az illata, alig vártam, hogy újra lehessen valamilyen formában vásárolni. Sokáig megmarad az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.