Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lolkabolkaa, Módosítva: 2013. április 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

Kellemes illatú dezodor, mely hosszú időn át tartó friss hatást nyújt. Hidratálja és ápolja a bőrt.

Zoldtulipan

2016. március 5.

Évekkel ezelőtt használtam. Nem volt rossz, De jó sem. Elég zavaró krém szaga van. Szőrtelenítés után többnyire ezt vettem elő, de nem hagyott mély nyomot, nem fogom mégegyszer megrendelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

kalmaniki

2014. május 22.

Kellemes, diszkrét illatú, amit a nap végén is érzek magamon, viszont az izzadságot csak néhány órán keresztül gátolja, egy kicsit aktívabb mozgás vagy izgalom kifog rajta. Így legfeljebb csak otthoni használatra alkalmas, nem szívesen használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 22.

Esandfashion

2013. október 17.

Ez volt az első dezodor amit az Avonból rendeltem és nagyon nem vált be. Lehet csak azért mert nem hagytam megszáradni és attól eltt vizes a pólóm, de az illata sem túl kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 17.

kozlokova73

2013. május 3.

Amire is volt ez a dezodor tervezve,hat arra a celra nem valt be. Am ez volt az egyetlen dezodor nem az avonban ha nem ugy egyaltalan amitol nem viszkettem,selymes erzes,kellemes illat ,semmi irritacio. Kizarolag borotvalas utan hasznaltam. mergemben mikor eszre vettem a harangocskat mellette mar tobbet nem rendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.