Avon

Ár:   559 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: PBetti, Módosítva: 2015. február 23.

Kiszerelés:   4,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók

• jázmin illattal és E-vitaminnal
  • hosszan tartó hidratálást biztosít, így megvédi az ajkakat a kirepedezéstől és kiszáradástól

Lina1105

2020. augusztus 7.

Borzasztó. Remélem ajándék volt és nem önszántamból rendeltem, mert az a párszáz forint is kár érte. Szappan ízű, szappan illatú és felkenve furán zsíros érzetet kelt. Nem bírtam elviselni az ajkaimon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

kartyikanna

2017. július 4.

Jó illata van és jól hidratál. Kicsit könnyen megolvad, de ettől függetlenül szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Kakukk

2016. szeptember 25.

A kézkrémjének sokkal jobb illata volt, de ennek az ajakbalzsamnak eléggé zavaró illata van szerintem. Hidratálni se nagyon hidratál még így kora ősszel sem. :/ Itthon elhasználós "minél gyorsabban fogyjon el" hangulatban telik majd a vele töltött idő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

pomme

2016. augusztus 10.

Szerintem rossz illata van, nagyon folyós, nagyon zsíros, tényleg mintha kacsazsírral kenegetném a számat, úgy fénylik. Hidratálása gyakorlatilag nincs. Sajnos nem jött be. Az én pink jázminosomnak nem ilyen csomagolása van, ha ez nem az, akkor bocsi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

panneszka

2016. március 22.

A táskámba vettem, elég régóta meg van. Télen gyenge volt, de így jobb időben egész jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

hannika9

2016. március 5.

Nagyon tetszik az illata, jól hidratál. Annyi a baja, hogy könnyen olvad, és mint a többi Avon márkájú ajakápoló, ha kinyomod teljesen, nem lehet visszatuszkolni a helyére, és más másodjára járom meg, meglesném még mennyi van benne, és nem tudom visszacsavarni. Ujjal vissza kellett nyomjam és letört.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 5.

Tuszy

2015. november 7.

Jó az illata, jól hidratál. Szeretem az Avonos ajakápolókat, viszont vannak ettől sokkal jobbak is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

vanilla0313

2015. október 29.

Nekem az illata egyáltalán nem tetszett. Próbáltam megszokni, de fél óra után inkább letöröltem és felkentem mást. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

Dea

2015. augusztus 26.

Imádom az illatát,nekem ez a kedvenc ajakbalzsamom ^^

Update:Találtam jobbat,egynek elment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Imádom az illatát,nekem ez a kedvenc ajakbalzsamom ^^

Update:Találtam jobbat,egynek elment.

rekra

2015. július 27.

Szeretem az illatát, állagát, nem mindig csavarodik vissza. Jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 27.

Szeretem az illatát, állagát, nem mindig csavarodik vissza. Jól hidratál.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.