Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikolett.b, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók

Kellemes, édes, virágos illatú ápoló ajakbalzsam. Az e-vitamin és a jojoba olaj kedvező hatással van az ajakra, puhává teszik, megakadályozzák annak kiszáradását.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

panna25

2016. május 29.

Régóta nem találkoztam vele, pedig ő volt a legjobb.Imádtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

Régóta nem találkoztam vele, pedig ő volt a legjobb.Imádtam.

rozsaanita

2015. december 10.

Ár érték arányban jó termék, az illata is kellemes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

Ár érték arányban jó termék, az illata is kellemes!

dorabora

2015. február 28.

Imádtam pár éve, és már nagyon hiányolom, azóta se volt ilyen jó ajakápolóm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

Imádtam pár éve, és már nagyon hiányolom, azóta se volt ilyen jó ajakápolóm.

farkas.fruzsina86

2013. november 19.

Színtelen, szagtalan, kellemes állagú termék, pici fényt kölcsönöz az ajkaimnak. Megfelelően ápol, nem hámlik tőle a szám. Vajon korábban miért fizettem akár 2-3x ennyit egy ajakápolóért?? Most már maradok ennél: verhetetlen ár-érték arány.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 19.

Cu2tka-baba

2013. november 17.

Ennyi pénzért megéri. Kellemes, nem színezi be a számat , puha jó az illata, íztelen és jól hidratál rúzs alá is tökéletes. Megéri az árát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 17.

kalmaniki

2013. október 11.

Kellemes állagú és illatú kis ajakbalzsam. Nem képez fehér, ragacsos réteget az ajkakon , nincs rossz íze, az illatát pedig egész nap szagolgatnám, nagyon olcsó volt és cuki a csomagolása, viszont nem tartós, többször újra kell kenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 11.

vomitmyheart

2013. május 18.

Igazi gyűjtő vagyok ajakápolók terén, ennek valószínűleg az lehet az oka hogy eddig alig találtam olyat ami valóban bejött volna... EDDIG. Ezt a kis cukiságot ajándékba kaptam és még csak egy hete van meg, de máris levett a lábamról. Teljesen helyrepofozta az ajkaimat, és emellett kellemes illata van, íze pedig nincs, tehát nem nyalogatom le és nem szárítom ki jobban a számat (tudom, gyerekes szokás) Az állaga kellemes, könnyen kenhető és nem képez kényelmetlenül vastag réteget az ajkakon. Csak jót tudok róla mondani, mindig magamnál is tartom .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

Nixu95

2013. április 14.

Imádom!
Nagyon jól helyre hozta az ajkamat egész gyorsan és az illata is jó :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

Imádom!
Nagyon jól helyre hozta az ajkamat egész gyorsan és az illata is jó :)

virike9

2013. április 4.

ma kaptam barátnőmtől, mert volt egy kis kalamajka a rendelésemmel és kárpótlásul becsúsztatott némi ajándékot a csomagomba : ) közte volt ez a kis ajakápoló is. Jelenleg olyan félig tünetmentes tüszős mandulagyulladásom van... (életem legfurcsább tüszősmandiját élem át jelenleg) és "szerencsére" a brutál mód cserepes ajkak megvannak... kapóra jött ez a kis ajakápoló, mert otthon hagytam a saját NuSkin-es termékemet és gondoltam kipróbálom, bár eddigi tapasztalatok alapján abszolút semmit nem vártam az avonos ajakbalzsamoktól... majd megszaglásztam, olyan általános avonos ajakcucc illata volt és gondoltam teszek egy próbát, rosszabb csak nem lesz! És milyen jól tettem, hogy adtam neki egy esélyt..hipp-hopp rendbe szedte a katasztrofális állapotba lévő ajkaimat és azóta sem kellett újra kennem, max csak azért tenném meg ismét, mert olyan finom selymes réteget hagy a számon, nem ragacsost... szóval abszolút 5* ár/érték arányban és még mindig vakarom fel a padlóról az állam, hogy ezt egy avonos ajakbalzsamról írom... : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

szilvi07

2013. március 24.

Sima kis egyszerű ajakápoló, de jól hidratálja az ajkaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

Sima kis egyszerű ajakápoló, de jól hidratálja az ajkaimat.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil