Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lolychan, az összetevőket feltöltötte: Narbeleth, Módosítva: 2018. február 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Intenzíven regeneráló krémtusfürdő kókuszolajjal.

• kondicionál és táplál
  • mesés puhaságot és finom illatot kölcsönöz a bőrnek
  • kíméletes és lágy a bőrhöz, kevésbé szárít, mint egy szappan

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

noricza

2021. február 27.

Az illata megvett kilóra, nagyon szerettem, a testápolójával használtam , de valahogy nekem nem jött be. Oké habzik tisztít stb...de valahogy én a nap vége közeledtével büdösebb voltam mint úgy egyébként :S Nem tudom, hogy ezt mi okozhatta, ettől eltekintve akciósan elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 27.

rouge23

2020. december 16.

Nagyon jó az illata, és tartós is. Végzi a dolgát. Kell ennél több? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 16.

Nagyon jó az illata, és tartós is. Végzi a dolgát. Kell ennél több? :)

Maricaaa3131

2020. november 6.

Kb 2 hete használom testápolójával, illetve mellette egy másik, a kakaó vajas tusfürdőt és testápolót. (mindig váltogatom, hogy más illatom legyen) Ennek is szeretem az illatát, édeskés aroma, viszont nálam szerencsére nem fullasztó. Arcnál vigyázni kell, ha szembe megy, mert nagyon tud csípni. Ajánlom mindenkinek, aki szereti magán az édes illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 6.

Lolychan

2020. szeptember 25.

Annyira, de annyira szeretem. *w* Kókuszillat, krémes állag, puha bőr. Fürdőszobám visszatérő darabja. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

borbasemese

2020. szeptember 23.

A hűvösebb idő közeledtével egyre jobban kiszárad mindig a bőröm, és ápolóbb, krémesebb fürdőtermékek után keresgélve találtam erre a krémtusfürdőre, be is szereztem így belőle. Valóban nagyon jó tusfürdő, kellemes használni, puhább tőle a bőröm is. Az illata is tetszik engem kicsit a szintén Avonos Tahitian Holiday parfümre emlékeztet, így bármelyik évszakban el tudom képzelni a fürdőtermékeim között. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Nobilis

2020. július 2.

Örök kedvenc tusfürdő, engem nagyon emlékeztet a Bounty csoki illatára. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Örök kedvenc tusfürdő, engem nagyon emlékeztet a Bounty csoki illatára. :)

Meoi

2019. május 23.

Aki a kókuszos illatokat szereti annak nagyon be fog válni, de számítson tartós illatra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Majida

2019. április 11.

Kellemes illat és bársonyos bőr utána valamint még érezni egy jó darabig a kókusz illatot a bőrömön!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

catherine

2019. április 11.

Szamomra kicsit furcsa illata van, de nagyon jo tusfurdo. Kremes, jol habzik, hidratalja a bort.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

Ginever81

2019. február 6.

Igazi meglepetés számomra ez a tusfürdő. Folyamatosan enyhe, de nem javuló keratosis pilaris-szal küzdök a felkarom hátsó oldalán, amire az olajokon kívül semmilyen testápoló, pláne tusfürdő nem hatott. Megtetszett, hogy nagyobb mennyiség, mint az átlagos tusfürdő kiszerelés, a többfunkciós krém ebből a szériából már bizonyított nálam, ezért rendeltem meg. Onnan tudom, hogy tényleg van benne kókuszolaj és remekül hidratál, hogy a felkaromon már csak minimálisan érzem a száraz rücsköket, ez igazi kellemes meglepi nekem. A használata mellett az én normál bőrömre nem szükséges testápoló sem. Nagyon jó terméknek érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.