Avon

Ár:   859 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az Avon Méhpempős testvaj intenzíven hidratál, azonnali enyhülést ad és nyugtatja a száraz, durva bőrt. Száraz és nagyon száraz bőrre.

• intenzíven hidratál
  • segít megnyugtatni a durva, száraz bőrt
  • azonnali enyhülést ad
  • segít puhábbá és simábbá varázsolni a bőröd

kalmaniki

2017. július 13.

Nagyon testes, sűrű krém, ami fantasztikusan hidratál, még a legszárazabb testrészeket is. Most nyáron nem használom, mert sok lenne, de télen, ősszel rendszeresen kentem magam vele. Az illatát kifejezetten imádom. Puha, selymes bőrt hagy maga után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Nikolett636

2016. november 10.

Éjszakára használom kéz és könyök ápolásra, nekem tökéletesen teszi a dolgát! Az illata is nagyon finom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

ljudith78

2016. november 5.

Ha valaki nem küzd száraz bőrrel, akkor igazán jó választás lehet, az illatát kimondottan kedvelem, nem az a tipikus gejl mézes illat.
Az akciós árát megéri, de hidratálásban nekem édeskevés : fél órája kentem fel a bal karomra egy kisebb mennyiséget, és tapintásra már most ugyanolyan száraz, mint a jobb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 5.

hena

2016. október 29.

Szuper kis testvaj, jól táplálja a bőröm, de elég hamar beszívódik.
A kezemre nekem őszi/téli időszakban kevés, de máshol jól hidratál, nem érzem szükségét, hogy minden nap használjam.
Az illata kellemes mézes, nem túl tolakodó szerencsére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

Szuper kis testvaj, jól táplálja a bőröm, de elég hamar beszívódik.
Az illata kellemes mézes, nem túl tolakodó szerencsére.