Avon

Ár:   749 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. szeptember 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szappanok

Próbáld ki az Avon Citrus Zing gél állagú folyékony szappant, mely hidratálja a bőrt!

• lédús grépfrút és mandarin illattal
  • praktikus pumpával
  • egyaránt használhatod a fürdőszobában és a konyhában
  • bőrgyógyászatilag tesztelt

tátombák

2017. december 27.

Amikor ezt használtam, hirtelen azt hittem, hogy mosogatószert nyomtam a kezemre. Tud ennél jobbat az Avon.
Nem éri meg.
Nagyon nem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Nem éri meg.
Nagyon nem.

emagdi

2017. július 2.

Az illata friss, kellemes, nyárra ideális. A pumpás adagoló jól működik. Szerintem nem habzik eléggé (gyakorlatilag semennyire). Nem szárítja a bőrt különösebben, de azért azt sem mondanám, hogy bármiféle ápoló hatása van :). Ilyen folyékony szappanokat jóval olcsóbban lehet kapni, szerintem nem érdemes megvásárolni, de ha már megvan, akkor simán elhasználható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 2.