Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Vaslady

2014. szeptember 18.

Tökéletes,a parfümmel és a testápolójával együtt,igazi téli finom illat ,elégedett vagyok vele,jár az 5 csillag :-).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

Anyaci04

2014. április 23.

Nagyon jól habzik, isteni illata van, nekem picit férfias beütésű, de mégis valahogy mámorítóan nőies, és a bőrön is sokáig érezhető :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 23.

hjh666

2013. szeptember 18.

Ajándékba kaptam, és hihetetlenül tetszik. Kezet mostam vele, és majdnem olyan illata volt és tartóssága mint egy parfümnek. Nagyon sokáig érződött rajtam, egész délelőtt csak a kezem szagulgattam, nem tudtam vele betelni. Nincs szívem elhasználni, inkább csak szagulgatni. Mindenképpen meg fogom rendelni a parfümjét is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Rege

2013. április 27.

Valentin-napra kaptam a testápolóval és parfümmel együtt. A divatházakkal (pl. Hervé Leger) való kooperálást leszámítva ezt tartom az Avon "legerősebb" illatának, egy nagyon jól megkomponált kreáció, s tapasztalatom szerint sokaknak tetszik. A tusoló géllel és testápolóval kiegészítve még tartósabb, de az edt önmagában sem olyan illékony rajtam, mint a többi, többnyire jellegtelen edt/edp az Avon-vonalon. Maga a tusolózselé kissé szárít, de utána a testápolóval tökéletes illatfelhős komfortérzet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 27.

Kandi

2013. április 13.

Ajándékba kaptam a testápolóval együtt a parfümhöz. A többi Avon tusfürdőhöz képest egy csoda. Finom, krémes, nagyon erős illattal, nekem élmény vele fürdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

ginaaa91

2013. március 15.

Nagyon finom az illata, öröm vele fürödni! Teljesen elégedett vagyok vele! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

Nagyon finom az illata, öröm vele fürödni! Teljesen elégedett vagyok vele! :)

Adél Zsanna

2013. január 21.

Eléggé szárítja a kezemen a bőrt (alapból szárazak az ujjbegyeim és a két ujjamon irritatív gyulladás nevezetű "tünemény" van,ami nem bírja az illatanyagokat, tisztitószereket stb, ) de a tusi, a testápoló és a parfüm iszonyatosan jó és tartós triót alkot :D Testápolózás után kezet mosok és kézkrém, ennyit megér :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

vicoka08

2012. november 25.

Nekem nagyon tetszik az illata, olyan mint a parfümé. Fürdeni is jó vele, bár én csak alkalmakkor használom, szintén ahogy az előző kommentelő. Én nem vártam tőle hosszan tartó illatot, mert ez csak tusfürdő, azok egyből elillannak... azért nem az a parfüm:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 25.

Nera

2012. november 23.

Sajnos nagyon gyorsan elillan az illata. Én nem használom, csak eseményekre, a testápolóval és a parfümmel együtt. Úgy jó, de magában csak egy hármas az isteni illata miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 23.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.