Avon

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ehlena, Módosítva: 2020. szeptember 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• intenzív ragyogás,
  • nincs szükség UV-lámpára,
  • a hagyományos körömlakkokhoz hasonlóan lemosható.

Jukka

2021. december 1.

Beépültem, hogy olcsóbban vásárolhassak. Összevettem sok mindent (vagy ajándékba kaptam), a nagy részüket nem vagy alig használtam.
Több árnyalatból is bevásároltam, de nekem kínszenvedés a körömfestés. Sokat kell kenni, nem szárad egységesen. Elajándékoztam őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 1.

Thumpa84

2021. november 25.

update 25.11.2021
sajnos le kell pontoznom. ugy tunik kezdok szerencsselye volt az elso probalkozas. Osszesen harom szinben vettem meg a jo tapasztalat miatt, de egyik sem tartos. Egy napot sem bir ki, raadasul kormom is elszinezi.
kar erte

En vagyok az, akinek az uv lampas profi manikuros altal felvitt gellakk max ot napig marad fent. teljes penz kidobas. Nincs az az alap + fedo amintol tartossa valna a kormomon barmilyen lakk. Eddig. Anyukam polcan lattam meg es a visszafogott szin miatt ki is probaltam. WOW! Talan az negyedik-otodik napon kezdett el picit lepattani a szeleken, pedig eleg eros teszteles alatt volt. Napi mosogatast, egy hetvegi takaritas es ket hajmosast is kibirt.
Felelkesedtem ezert redneltem harom kulonbozo szint magamanak - es kb itt el is ertuk a pont levonast. Jaajjj. szinek...a szinek lehetnenek szebbek vagy legalabb hitelesek a katalogusban, hogy az ember lanya ne vegezze fuxia rozsaszin lakkal mikozben kellemes lilat vart :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 25.

update 25.11.2021
kar erte

urania24

2021. október 10.

Wow! Nekem bejön az állaga szépen terül, egyenletes fedés. A színkínálat kicsit gyér, de maga a lakk kiváló és még olcsónak is számít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 10.

CandyShimmer

2021. július 6.

Egy csillámos sötétkék árnyalat van meg, amit 99 forintért szereztem, így szinte ajándék volt. Tartós, szép, de nem kiemelkedően jó. normál áron nem veszem meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 6.

Ehlena

2020. szeptember 2.

Ez a legjobb lakk, amivel eddig találkoztam; gyönyörű színei vannak (nekem 3 árnyalat van meg eddig, de biztos, hogy veszek még), meglepően tartós (1-másfél hetet kibír, attól függően, hogy mennyire kímélem), és könnyű a felvitele is. Nagyon örülök, hogy rátaláltam. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

Hidratálók: Mannitol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Kovaföld. Komplex alumínium-szilikát keverék, amely több féle ásványi nyomelemet tartalmaz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  dörzsszemcseként, porok szóró- és nedvszívó képességét növelő hatású, csomósodásgátló, és kozmetikumok átlátszóságát és áttetszőségét csökkentő összetevőként használatos. Erős nedvszívó hatással bír, ezért gyakori összetevője különféle arcmaszkoknak.