Avon

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ehlena, Módosítva: 2020. szeptember 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• intenzív ragyogás,
  • nincs szükség UV-lámpára,
  • a hagyományos körömlakkokhoz hasonlóan lemosható.

Ehlena

2020. szeptember 2.

Ez a legjobb lakk, amivel eddig találkoztam; gyönyörű színei vannak (nekem 3 árnyalat van meg eddig, de biztos, hogy veszek még), meglepően tartós (1-másfél hetet kibír, attól függően, hogy mennyire kímélem), és könnyű a felvitele is. Nagyon örülök, hogy rátaláltam. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

Hidratálók: Mannitol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Kovaföld. Komplex alumínium-szilikát keverék, amely több féle ásványi nyomelemet tartalmaz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  dörzsszemcseként, porok szóró- és nedvszívó képességét növelő hatású, csomósodásgátló, és kozmetikumok átlátszóságát és áttetszőségét csökkentő összetevőként használatos. Erős nedvszívó hatással bír, ezért gyakori összetevője különféle arcmaszkoknak.