Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nettike, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. augusztus 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kettős formulájának köszönhetően hatékonyan eltávolítja a vízálló sminket az arcról.

Kiszerelés: 50 ml

CZPetra

2018. március 18.

Én nagyon szeretem, már többször vásároltam. Használat után le kell mosni az olajossága miatt, de ez szerintem teljesen rendben van. Nem szárítja ki a bőrömet, és szépen leszedi a sminket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

Nuseekaah

2017. május 10.

Nem értem miért van mindenki felháborodva azon, hogy le kell mosni.minden olajos lemosót le kell mosni használat után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Cynthia99

2017. április 10.

Ezt használom a szememre,teljesen leviszi a sminket,nem csíp,viszont túl olajos érzetet kelt és nagyon hamar is fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.

VKrisztina93

2017. március 13.

Eddig csak azért használtam, hogy a vízálló, illetve a matt rúzst mossam le vele, mert az olajos állaga miatt szépen leszedni. Viszont nagyon rossz érzés, túl olajos, utána nem győzőm szappannal mosni az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Tuci

2017. február 1.

Nagyon olajos, furcsa érzés. Nekem nagyon csípte a szememet, és nem teljesen hozza le a sminkem, pedig nem mondhatnám, hogy minden nap gótikus fekete sminket tennék fel amihez fél liter lemosó kell. Leárazva vettem,de még így sem érte meg, kidobtam :( Teljes áron meg pláne pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 1.

gjhsh01

2017. január 14.

Szépen tisztít. Leárazva vettem, az a bajom vele h kicsi kiszerelésben van, és irritálja picit a szemem. Azt meg nem értettem h le kell mosni.. Sminklemosót lemosni.. 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

zdoreebaba

2016. július 12.

Nagyon jó kis termék, csak pici és gyorsan fogy. Egy vattára csöpögtetek minden este egy picit és azzal az egész arcomat meg tudom tisztítani. Tényleg egy csodaszer. Mind a szemről, mind az egész arcfelületről precízen le lehet szedni a szennyeződéseket. :) Két komolyabb problémám volt vele: 1. Kicsi, gyorsan fogy és ha nincs leárazva elég drága. 2. Borzalmasan kellemetlen olajos lesz tőle az ember arca... igaz, hogy rá van írva, hogy le kell mosni meleg vízzel... ha lemosom, akkor jó, de hogyha fennmarad a bőrön akkor olyan érzés mintha mázsákat hordanék az arcomon, annyira zsíros, olajos nyomatot hagy maga után. Ezért tőlem mindezt leszámítva 4 csillagot kap, mert szépen tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 12.

ipszilonze

2016. június 14.

Elég nagy csalódás volt. Drága, kevés, csíp, és ragadós-olajos érzetet hagy, mindemellett nagyon sokat kell használni belőle, hogy le is tudjam valahogy vakarni a sminkem. Hogy újravenni nem fogom, az biztos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 14.

Kozmakrisztina

2016. június 9.

Ajándékba kaptam. Imádtam használni, nagyon jól és gyorsan leszedi a sminket. Szembe kerülve kicsi csípett és egy kis olajos érzés maradt utána. Hátránya, hogy kevés és hamar elfogyott :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 9.

dorottyaw

2016. április 2.

Pillanatok alatt leszedi a sminket, maradéktalanul. Hátránya, hogy szerintem indokolatlanul drága, és ahhoz képest elég kevés. Nekem a szememet is csípi kissé :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 2.

Hidratálók: PEG-4

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.