Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2013. augusztus 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kiadás

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Ella

2016. május 25.

A Hot Pink Love és a Purple Roses voltak meg. Brutálisan szárították a számat, a lilából az arany csillámok mindig szanaszét vándoroltak az arcom többi része felé (vicces és kínos egyszerre), de végül is ami miatt megváltam tőlük, az a színük, mert köszönőviszonyban sem volt a katalógusbelivel. A rózsaszín egyébként sokáig tartott, a lila gyorsabban kopott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

pmarcsi

2015. július 4.

Ebből a kiadásból nekem a purple roses van meg, amit nagyon szeretek. Nem valami tartós, de ezért az árért nem is vártam ennél többet. A színe gyönyörű, tök jól passzol hozzám. Kényelmes viselet, egyáltalán nem zavar, hogy rajtam van. Sajnálom, hogy csak limitált kiadás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

kalmaniki

2013. augusztus 21.

Én is rendeltem ebből a valentin-napi kiadásból, a Hot Pink Love árnyalatot, ami egy visszafogott, gyöngyházas árnyalat, enyhe színt ad, nagyon csillog, nem szárít, viszont nem tartós sajnos. Nem sokszor használom, de nem bántam meg, hogy megrendeltem anno.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

zdoreebaba

2013. augusztus 19.

Inkább szájfény párti vagyok, de ez a rúzs elnyerte a tetszésemet. A Purple Roses árnyalatban van meg, amit anyum is nagy megelégedettséggel használ az ajkaira.
Első felkenésre nekem elég halvány, viszont ha 2-3x át van húzva úgy brilliánsan mutat és még csillog is! :D Sajnos a tartóssága elég gyenge...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 19.