Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bdori, Módosítva: 2018. március 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fésűs szempillaspirál, mely nem kenődik el és nem pettyez.

orsipanka

2019. március 28.

Wow! Nekem ez nagy kedvenc. A régebbi kiadása is megvolt, szerettem is, csak már nem emlékeztem, hogy ennyire kiemelkedően jó. A hétköznapi szempillaspirálok felső határa. Amikor még azt mondják, hogy milyen szépek a szempilláid és nem azt, hogy mennyi festék van rajta. A szempillám kellően dús, hosszú és göndör is, csak nagyon halvány, szóval semmi extrára nincs szükségem, csak arra, hogy a spirál befesse feketére. Szépen szétválasztja a szempillákat, tartós, még este is hibátlan, könnyű lemosni, nem irritál. És külön jó, hogy lefóliázva kapjuk meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

Csutak

2019. március 1.

Mikor még anyukám dolgozott, rendszeresen hozott haza avon katalógust és az egyikben megláttam ezt. Bedőltem az ígéretnek, miszerint dús pillák meg miegyéb. Hát ez egy borzalom volt. :D Fésülte a szempillákat, igen, de össze. Mert mind egybe tapadt a felvitelkor. Néhány hónapig hánykolódott nálam, aztán ki is dobtam. Nem kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Nika123

Korcsoport: < 18
2018. július 19.

Nekem nagyon bevált. Egyszerűen imádom. Nem kenődik és pettyez le amit ígér. Szempilláimat szépen megemeli és nem ragadnak össze tőle.
max. csillagot érdemel.
újravevős :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 19.

max. csillagot érdemel.
újravevős :D