Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

"Dúsítsd a szempilláidat az Avon Color Trend dúsító szempillaspiráljával! Imádni fogod az elképesztően dús hatást!"

nnagy822

2020. június 3.

Kedvenc spiralom, hosszit, dusit, nem csinál poklabakat, éppen megfelelő mennyiséget vesz fel a kefeje

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Eowynie

2020. január 9.

Teljesen megvagyok vele elégedve. Tartós, nem potyog, nem tapasztja úgy össze a pillákat. Pigmentált szép fekete szín, nincs irritáció és még az ára is jó. Nekem többszörösen bevált ez a termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

nagyj19

2019. október 22.

Nekem kicsit össze ragasztja a szempilláimat, mindig át kell menjek sima kefével, hogy szép egyenletes legyen.. de egyébként jó kis termék. A keféjével könnyű dolgozni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

LiiL

2019. szeptember 3.

Ajándékba kaptam, egy másik termék mellé. Magamtól már nem vennék Color Trendes cuccokat. Egy ideig használtam hétköznapokra, annyira nem rossz, de se nem dúsít se nem hosszabbít, se semmi, egy basic kis spirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

infinitypurple

2019. augusztus 19.

Jól bevált termék, nagyon szeretem, Nem csomósodik, nem ragasztja össze a szempilláim, és kifejezetten jól végzi a dolgát, szépen és látványosan dúsít. Tartós, de ezek mellett könnyen lemosható, teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

eszo87

2019. április 5.

elég átlagos spirál...nem sok mindent csinál a pillákkal..de legalább nem tapasztja őket össze.nem potyog, nem pereg.. fekete!!!-dé semmi extra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

Renus

2019. március 5.

Komolyan mondom, hihetetlen hogy ez a kis olcsó spirál messze veri a többi drága társait.
Gyönyörűen szetválassza a pillákat, tartós, nem irritál.
Mindent hoz amit elvárok.
5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Gyönyörűen szetválassza a pillákat, tartós, nem irritál.
Mindent hoz amit elvárok.
5 csillag.

szandiir

2019. január 19.

Nagyon nehéz számomra megtalálni a tökéletes spirált. Kis nyomi szempilláim vannak. Régebben volt egy spirál, ugyanúgy color trend volt, az alja kék a teteje fehér volt. Az volt a kedvenc spirálom, gyönyörű szempillát csinált. Szerintem ez valami újított csomagolásos változata, mert ugyanazt a hatást tudom vele elérni, mint a régi nagy kedvencemmel! Ár érték arányban megfelelő, valószínű, hogy ezt fogom használni sokáig! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Valerie13

2018. szeptember 23.

hát az Avon color trend valamennyi terméke nálam a kukában landolt. Általában a pocsék minőség miatt. Nem is vásárolom már régóta ezt a márkát, így ezt a spirált is csak ajándékba kaptam. Hát az igazi dögös, bulis pillákat nem ettől kell várni, de egy szolid hétköznapi sminkelésnél megállja a helyét. Ő azért nem kuka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

M3la

2018. augusztus 29.

Jelenleg a kedvencem. A szempillaimra mindig sok figyelmet szenteltem,alapbol hosszuak es dusak is,de sokaknal lattam akiknek hasonloan hosszu es dus szempillajuk van, hogy a kifestesnel elrontjak,olyan termeket valasztanak ami csunyan osszetapasztja. Bár valakinek az tetszik, nekem nem. Megtalaltam azt,ami ezt nem teszi es szerintem dusitja is. Nekem bevallt, most rendeltem belole a masodikat es csak ajanlani tudom. Sokkal jobb mint az osszes essences (arban hasonlo) termek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 29.