Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szaadri, Módosítva: 2020. március 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

"Dúsabb szempillák és teljes vízállóság! Ez a szempillaspirál tökéletes választás, ha strandolni készülsz."

Szandihh

2018. május 24.

Egy minimális pozitív véleményem sincs erről a szempillaspirálról. Ha kifestem a szempilláim alig látszik valami, és annak ellenére, hogy vízálló, lejön, illetve a nap végére nagyon le is potyog.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 24.

orsipanka

2018. április 11.

Használtam már avon vízálló spirálokat, meg color trendes sima spirálokat is és eddig mindegyikkel tökéletesen elégedett voltam, ez az első, amivel nem. A hatása nem drámai, éppen hogy csak látszik valami, de hétköznapokra, sportoláshoz végül is elég. A problémám vele az, hogy bár nem kenődik el, estére lepotyog és eltűnik az egész, pedig csak túrázni szoktam benne, nem strandolni. Egy vízálló spiráltól azért többet vártam, a nem vízálló ct spirálok tartósságát messze nem éri el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

Shama

2017. december 6.

Sajnos egyáltalán nem vízálló és eléggé potyog is. Egész napra nem mertem még ezt használni. Kár érte, mert egyébként tetszene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 6.

AltEra

2017. augusztus 27.

Kicsit féltem a vízálló spiráltól, de nyárra szükségem volt egyre. Nekem egészen jól bírta a vizes közeget is, de a kánikulában is szeretem használni; szép, dús pillákat csinál, nem ragadnak össze. Szerencsére normálisan le is lehet mosni.

Az egy csillag levonást azért kapta, mert kifogyáshoz közeledve elkezdett besűrűsödni, és emiatt kissé potyogni. (Összességélben kedvelem, újra megrendeltem.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Noncsikaaa

2017. április 23.

A nem vízálló valtozatát próbaltam először, de aztán csak ez volt rendelhető egy ideig. Tettem is vele egy próbát, habár ódzkodok a vízálló spiráloktól, mert elnehezítik a pilláimat, és sok ki is hullik tőlük! Egyáltalán nem csalódtam, sőt! Mivel szerencsére egyáltalán nem vízálló, nem nehezíti el a pillákat, könnyű lemosni, ugyanakkor nem maszatolódik, nem pereg le! Nagyon könnyű dolgozni a keféjével, nekem nagyon szép hosszú, dús pillákat varázsol! Szerintem egyszer mindenképp érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Jenniii92

2017. április 10.

Vízállónak nem nevezném, tüsszentettem párat és fele le is folyt, viszont összességében meg vagyok vele elégedve. Nagyon jól és könnyen lehet dolgozni a keféjével, nem ragadnak össze a szempillák, nem visz fel sok festéket egyszerre. Szerintem megéri az árát, de náthás időszakban nem ajánlanám. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

tfanna

2017. március 23.

Elég régóta használom suliba, és oda tökéletes. Visszafogottabb szempillákat csinál, nem kopik, néha viszont kicsit potyog. Nem valami vízálló, szóval azzal kicsit vigyázni kell. Az árát nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

Hilarie

2016. szeptember 11.

Hétköznapi sminkhez ideális. Nem csomósodik, szép, természetes pillákat csinál, s nekem estére sem pereg. A vízállóságát esőben már teszteltem (bírta), de úszáskor azért nem merném használni. Nekem pozitív meglepetés volt.

Update: idővel sűrűsödött, csomósodott, így mínusz egy csillag. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Update: idővel sűrűsödött, csomósodott, így mínusz egy csillag. Kár érte.

Dominika1025

2016. április 24.

nem a legjobb szempillaspirál.. nem vízálló az fix, és nagyon hamar kenődik.. Gyorsan kell dolgozni vele, mert akkor összeragad a szempilla..egyedül az ára kedvező és ezért kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 24.

szaadri

2016. március 20.

Hétköznapi spirálnak jó, természetes, az elején se vesz fel sok festéket és kis szeműek is könnyen használhatják. Nem pereg, viszont kenődik. Az ígértekkel ellentétben legkevésbé sem vízálló, ezért ajánlanám inkább a mindennapokra.

UP.: A lelkesedés alábbhagyott, kb. 2 hét alatt elvesztette kevés jó tulajdonságát, amit olcsósága miatt eddig elnéztem. Oké, hétköznapokra nem mindenki vágyik sűrű, legyezőszerű fekete pillákra, na de ez.. Nem hosszító spirál, de általában nem azokat keresem, ugyanis nekem eddig mindegyikkel (más 700ft-ossal is pl. NYC, Alverde, Lovely) sikerült szépen hosszítanom és dúsítanom egyszerre, hát ezzel nem. Kis nyomi pillák a nyomi fejemhez, szinte tökély :) Ehhez jön, hogy hamar darabokban lepotyog, ennyire még semminél nem tapasztaltam. Annyi jobb van már ilyen árban is, senkinek nem ajánlanám..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 20.