Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2017. július 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Frumus

2017. augusztus 5.

Próbafutam most készül ezzel a termékkel... Az Adenes kedvenc tusom használható párját keresem, sajnos azt az etalon terméket nehéz beszerezni, valami meg kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

bettina28

2017. július 17.

Hát ennek a terméknek szerintem nem sok haszna volt. Sima csillogós változat volt meg, kb kétszer használtam mert vizes érzést hagyott a szemhéjjakon, mintha sosem száradt volna meg. Kényelmetlen volt, és azóta sem használtam egyszer sem. Viszont valahogy a napokba a régi tubusát megtaláltam a szekrény mélyén és szinte teljesen elfogyott!! Fogalmam sincs, hogy hogyan mert senki nem használta, de valahogy elpárolgott a lezárt tubusból teljesen. Az ecsete tetszett egyébként, szép vékony volt de hatása semmi. Nem is látszódott nagyon a szemeken csak a nedves érzet érződött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Lory

2015. január 1.

Felkenéskor egy vizes érzetet hagyott maga után egy kis ideig,valószínű ahogy az előttem szóló is írta,a nehéz száradása miatt.Ha ezen túl voltunk és megszáradt,akkor sem gyönyörködhettünk a művünkben,mert egy alig látszó valami maradt a szemhéjon belőle.Nekem az ezüstösen csillámos volt meg de alig volt benne csillám.Végül szempillára használtam el(max fél tubust,tovább nem szenvedtem vele)hogy a már kispirálozott pilláimra csillámként hordtam fel alkalmi sminkhez.Egy régi spirálom keféjét nyomkodtam a tubusába.Még erre sem volt tökéletes,mert csak akkor látszódott ha valaki beleállt már az arcomba :DD Semmire nem jó,használhatatlan cucc volt,teljes pénzkidobás,szerintem nincs ember aki hiányolná,mert nem gyártják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 1.

zdoreebaba

2014. augusztus 8.

Régen, amikor még rendelhető volt a katalógusból, ajándékba megkaptam, mert nagyon kíváncsi voltam, hogy milyen lehet egy szemhéjtus. Ez volt életem első szemhéjtusa! :)
Nem tudom, miért, de nekem nem jött be túlzottan. Újkorában szépen mutatott a szemeimen, de az évek elteltével ez megváltozott. Túl folyós volt és hagyni kellett 4-5 percig, hogy megszáradjon. Türelmes voltam ,megszáradt, de az eredmény valami nem várt dolog lett. A folyékony állagú festékből egy összemaszatolódott semmi lett. Többet vártam tőle, az biztos. A tetejébe ennek az egésznek, még csillogást sem produkált, pedig a csomagolásán fel lett tüntetve, hogy csillogó folyékony szemhéjtus.
Azóta sem próbálkoztam semmilyen más szemhéjtussal. Nagy csalódás volt ez a termék. :( Örülök neki, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 8.