Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók

Málnás, narancsos és citromos változatban

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

anillam

2021. március 25.

Nagyon szerettem!
Finom illatú, megfelelően hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

Nagyon szerettem!
Finom illatú, megfelelően hidratál.

bettina28

2017. július 17.

Régről maradt rám a narancsos verzió de szerintem nagyon rossz. Nem kenném többet az ajkamra, nem tetszik egyáltalán. Egyrészt csillámos, csillogós ami alapból nem tetszik, másrészt a szaga sem tetszik, teljesen mű narancs. A színe sem mert furcsa barnás, de se nem igazi barnás se nem narancsos nude hanem a kettő közti átmenet. Egy szó mint száz, számomra pénzkidobás teljesen. Milliószor jobb ajakápolók vannak ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

vikcs

2016. szeptember 30.

Nekem az áfonyás van meg,és szép lilás színt ad a számnak,jó illatú, cuki kiszerelésű,viszont hidratálása nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

anoncsi

2016. július 20.

Hát...igazából nekem a citromos volt meg,kidobtam mert azon kívül jó illatú meg hogy kicsit fénylik semmit sem csinál.
+szerintem nagyon műanyag érzete van a szájon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 20.

+szerintem nagyon műanyag érzete van a szájon

Bb.Sophie

2016. március 14.

Hidratálás szempontjából az eddigi legjobb ajakápolóm. Nálam legyőzte még a Carmex-et is. :) -1 csillag mert nagyon "műanyag" gyümölcsíze van és nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 14.

PurpleShine

2015. április 11.

A narancsos változata van meg. Nem nagy szám, olcsó kis ajakbalzsam, nem számítottam nagy csodára... Kicsit ragacsos, de legalább nem szárít. Az illata kárpótol, 3 csillag... újra biztos nem veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

termelinda

2014. február 7.

Málnásom van, imádom az illatát és az ízét, valamint nekem szépen fénylik tőle a szám :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

Suwun

2014. február 4.

Nekem az Orange Kiss van meg
Általában a Color Trend termékek nem valami jók, ezzel azonban nagyon elégedett vagyok
Finom az íze is, én szeretem nagyon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

Nekem az Orange Kiss van meg
Finom az íze is, én szeretem nagyon.

liliom07

2013. november 26.

Nekem málnás van, nagyon szeretem, hidratál, nem ragad és jó az illata :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

Nekem málnás van, nagyon szeretem, hidratál, nem ragad és jó az illata :)

andrea.szikora

2013. november 12.

Nekem is a málnás van meg, nagyon szeretem használni, hidratál is. Megvan dinnyés illatban is, azt még nem próbáltam, de szerintem nem fogok csalódni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.