Avon

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Színezd ki a Tavaszod a Color Trend új árnyalataivail!

• dúsít és intenzív színt ad
  • rostszálakat tartalmazó kefével

Betti21

2019. április 3.

Ennek a terméknek nem ilyen a csomagolása, és főképp nem ilyen a keféje. Ami azt illeti sok márkásabb szempillaspirált kenterbe ver, nem vízálló de nem is kenődik el, nem pereg, szépen befogja a pillákat a tövétől, a keféje pedig nagyon jó, szétválasztja a pillákat, de kellőképpen dúsít is. A színekkel voltam kicsit bajban. Lila, ha nagyon közelről és nagyon megnéztem látszott csak, hogy lila. A zöld, ez volt a legmegdöbbentőbb amikor kibontottam, szerintem nincs köze a katalógusképen látható színnek, inkább terepzöldnek mondanám, vagy olivaszínnek, ez se nagyon látszott, kimondottan csúnyának mondanám felkenve. A kék viszont meseszép, gyönyörű.. Ezért kapja meg az 5 csillagot, meg a minősége miatt. Nagyon szívesen használom és újveszem. Az áráról nem is beszélek, mert a minőségéhez képest elenyésző ára van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Ella

2018. július 22.

Feketét használtam. Szerintem is teljesen olyan, mint a SuperShock csak harmadannyiért és szerintem sokkal tartósabb, nem kenődik annyira, mint a SS. Dús, hosszú pillákat csinál, csak sajnos összemaszálja a szemhéjamat a hatalmas kefe. Sajnos szúr is, sokkal jobban, mint a többi Avonos spirál. Ár-érték arányt és a végeredményt is figyelembe véve nálam négyes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

annodobo

2018. január 27.

A fekete van meg, szerintem nagyon jó. Olyan, mint a supershock csak ez pöttyös kívül, de nagyon klassz. Nem ragaszt, nem folyik. Csodás. 500,-ert nem bantam meg

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 27.

Alice83

2017. május 28.

átlagos spirál de még tesztelem..
Engem az lepett meg h másképp néz ki mint a képeken, maga a spirál vastagabb és a keféje is kicsit más..én a superschock spirált használom egy ideje( meg vagyok vele elégedve) és ez a spirál egy az egyben olyan mint a supershock. Csak egyszer használtam eddig de már most úgy tűnik kicsit potyog :S..600 ft-ért vettem.
folyt.: borzalmasan potyog, szinte fekete a szemem alja..rég nem találkoztam ilyen spirállal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 28.

átlagos spirál de még tesztelem..

Noncsikaaa

2017. április 23.

Az eddigi legeslegjobb AVON-spirál, és szerintem nem is váltok másra! Miután párszáz forintért ilyen csodaszereket lehet venni, eszembe nem jut többezret költeni egy agyonreklámozott cuccra! Három rétegben felkenve még a párom is észrevette, pedig ő rettentően kuka az efféle dolgokhoz! :D
Nulla összeragadt pilla, nulla maszatolódás, pergés, csakis a mindig várt, szép, különálló, dús és ívelt pillák! Mindenkinek ajánlom, én azt hiszem, megtaláltam, amit régóta kerestem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.