Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: szepjulia, Módosítva: 2014. április 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A legkönnyebb módja, hogy bőröd ragyogóan szép lehessen. Lehelletvékony, hidratáló rétegként simul arcodra és engedi, hogy szépséged töndökölhessen.

• könnyed érzetet nyújt a bőrön
  • egyszerűen eldolgozható

2 árnyalatban kapható: Light, Light Medium

Kiszerelés: 30 ml

dunaimano

2018. január 12.

Hát én ezt nem szerettem... nem fed jól, zsíros érzetet hagy, és napközben pl. telefonáláskor is összekentem vele a telefonomat, már órákkal azután, hogy felvittem. Nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

fonalaslany

2017. december 12.

A fedése nagyjából nullla, és az állaga miatt nem igazán lehet rétegezni sem. Kicsi a színválaszték, talán a két árnyalatból tudnék egy normálisat kikeverni, ha akarnék még költeni erre a termékre. A "könnyű állag"-ról annyit, hogy pár óra elteltével nehéznek, zsírosnak érzem a bőrömön, púderrel fixálva is összefog mindent, ami az arcomhoz hozzáér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Doty23

2017. június 20.

Nem lehet elég jól eldolgozni és alig fed valamit ,viszont tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

Nem lehet elég jól eldolgozni és alig fed valamit ,viszont tartós.

sttramara

2017. április 30.

Ha csak valamit fel akarok dobni, hogy ne legyen csúnya az arcom akkor jó választás, gyorsan el lehet dolgozni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

dorikatapal00

2017. január 29.

Kb semmit sem fed, fényesedik, és nem tartós. Csak azért használom, mert egy másik, jobb minőségű alapozómmal keverem a jó színhatás miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Dea

2015. november 21.

A fedése türhető,de utánna ragad tőle az arcom és ez nagyon kellemetlen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

A fedése türhető,de utánna ragad tőle az arcom és ez nagyon kellemetlen...

sminkimado

2015. augusztus 16.

Én az Avontól rendeltem nekem annyira nemvált be mert nem jó a színe a fedesevel nincs baj csak kicsit ragacsos

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 16.

aniko_farago

2015. február 9.

Nem vált be a színe sem passzolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 9.

Nem vált be a színe sem passzolt.

heim.mesi

2015. január 12.

Egyik árnyalata sem volt jó a bőrömhöz, de a kettő keverve tökéletes.
Elég olcsó, a mindennapokra jó, de nem a kedvencem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.

Egyik árnyalata sem volt jó a bőrömhöz, de a kettő keverve tökéletes.
Elég olcsó, a mindennapokra jó, de nem a kedvencem.

groznerregina2000

2014. május 17.

Csak is pozitívan tudok róla beszélni.Jó a fedése,nem szárít,és könnyű felvinni és tartós! Ajánlom mert olcsó is!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 17.