Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eszti98, Módosítva: 2013. december 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrtípus:   Normál

Kremcica

2018. június 23.

Nekem is tinikorom sminkje volt megvett a cuki csomagolással, szerencsére már nem kapható. Borzasztó! Ragacsos, össze-vissza ragad, pigmentáltság nuku inkább csak színes csillámos. Nem, nem, nem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

noemi90

2015. február 10.

Poénból kerestem rá erre a rettenetre. Gimis koromban árulták, meg is vettem. Sajnos a termék minőségi kritikán aluli. Semmi szín, csak fényt adott, azt is összesen két percig, amig össze nem gyűlt a ráncocskákban. Pedig szép színei voltak. Egy csillag a csomagolásnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 10.

gendur.berni

2014. december 18.

Nekem a két lila és a türkiz színből álló van meg. Annyira tetszett, de használhatatlan. Ha csak egy rétegben vékonyan kenem, akkor kb. nem is látszódik, úgy nézek ki, mintha lekopott volna. Ha pedig kicsit vastagabban, akkor ugyan szép színei vannak, de két pislogás után összegyűlik a szemráncokban, kenődik... borzasztó. Úgy nézek ki, mint egy ovis, aki ellopta az anyukája smink készletét. Mondjuk még jó Color Trend terméket nem láttam, nem is tudom, hogy mire számítottam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 18.

Supi

2014. augusztus 21.

Nekem nem olyan van mint a képen, de az is ColorTrendes, lila szemhéj festék. De nagyon nem vált be, hiába teszek sokat vagy szemhéjra való alapozót alá, mire másik szemre is felfestem és spirálozok már le is kopik :S Van egy másik szemhéj festék, az szemceruza szerű és ezüst színű de azzal is ugyen ez a helyzet. Ellenben olyan szemhéjfesték amit egy kínai ruhás boltba vettem az lassan is fogy mert kevés is elég belőle és sokkal tartósabb és nem is viszket tőle a szemem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

Erika01

2014. május 27.

Nekem a gyongyhaz szinu feher, a barackos szinu es a szurke szinu trio van meg. Szemhej alapnak tokeletes mert kremes allaga van, de onmagaban nagyon keves. Fenyes szinuek de halvanyak. Mindharom szinnek szatenes,fenyes hatasa van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 27.